Seriály a filmy

7. listopadu 2016 09:00

Gabriela Gabrielová

Chalupáři se budou ženit. A svatby budou rovnou dvě

Nenechte si ujít závěrečný díl oblíbeného seriálu Chalupáři o svérázných obyvatelích jedné české vísky, kam se nastěhuje kontrolor v důchodu Evžen Huml.

Svatba na vesnici, to bývala nějaká událost! A co teprve, když se jedná o svatby dvě. V Třešňové jako by se lidé „nakazili“ svatebním virem. Bohouš s Evženem jsou zprvu ze svatby své přítelkyně a potenciální známosti poněkud zaskočeni a každému z nich se mihne hlavou stejná myšlenka, že po jejím boku mohli stát i oni… Nakonec ale usoudí, že jejich život má přece jen něco do sebe a aspoň si mohou dělat, co chtějí. A druhý pár? Zcela nečekaně se žení také Evženův vnuk. A že jsou obyvatelé vesnice přátelští a vstřícní lidé, mají pro novomanžele přichystané překvapení…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.