Seriály a filmy

7. listopadu 2016 09:00

Gabriela Gabrielová

Chalupáři se budou ženit. A svatby budou rovnou dvě

Nenechte si ujít závěrečný díl oblíbeného seriálu Chalupáři o svérázných obyvatelích jedné české vísky, kam se nastěhuje kontrolor v důchodu Evžen Huml.

Svatba na vesnici, to bývala nějaká událost! A co teprve, když se jedná o svatby dvě. V Třešňové jako by se lidé „nakazili“ svatebním virem. Bohouš s Evženem jsou zprvu ze svatby své přítelkyně a potenciální známosti poněkud zaskočeni a každému z nich se mihne hlavou stejná myšlenka, že po jejím boku mohli stát i oni… Nakonec ale usoudí, že jejich život má přece jen něco do sebe a aspoň si mohou dělat, co chtějí. A druhý pár? Zcela nečekaně se žení také Evženův vnuk. A že jsou obyvatelé vesnice přátelští a vstřícní lidé, mají pro novomanžele přichystané překvapení…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.