Seriály a filmy

17. května 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Čtvrtou zastávkou roadshow Prima jede… za vámi byla Jihlava

Zpravodajská roadshow Prima jede… za vámi v sobotu zastavila na Masarykově náměstí v Jihlavě.

Počasí akci přálo a náměstí bylo před začátkem odpoledního programu téměř zaplněno. Kromě živého vysílání zpráv se diváci pobavili na odpoledním doprovodném programu, který začal od 15 hodin. Doprovodný program moderoval Petr Vágner.

V Jihlavě vystoupili v rámci bohatého programu Janek Ledecký s kapelou, Maxim Turbulenc nebo například skupina Slza.

Děti si užily různých soutěží, skákacího hradu či malování na obličej. V 18.55 hod. byli diváci součástí živého vysílání Zpráv FTV Prima, které moderovali Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle.

„Počasí bylo fantastické, diváci za námi na náměstí přišli, moc jsme si to v Jihlavě s Romanem užili. Již nyní se těšíme na naši další zastávku,“ říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

Krimi zprávy byly v moderaci Báry Kozákové, Divácké zprávy Tomáše Krause a TOP STARem diváky provedla Daniela Šinkorová.

Po skončení zpravodajské hodiny se uskutečnila autogramiáda Gabriely Kratochvílové, Romana Šebrle, Báry Kozákové, Tomáše Krause, Petra Vágnera a Daniely Šinkorové. „Děkuji všem, kteří za námi v sobotu na Masarykovo náměstí v Jihlavě přišli. Jsem přesvědčená, že si to diváci užili stejně jako my,“ dodává Daniela Šinkorová, moderátorka TOP STARu na Primě.

Podívejte se, jaká byla atmosféra v Jihlavě

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov.

Pátá zastávka primácké roadshow se uskuteční již tuto sobotu v Žatci. Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na náměstí nechyběl ani stánek regionálního Deníku, kde si diváci mohli zakoupit své oblíbené noviny.

Těšíme se na vás již tuto sobotu od 15 hodin v Žatci.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

Jihlava14. 5. 2016 Masarykovo náměstí
Žatec21. 5. 2016 nám. Svobody
Kolín28. 5. 2016 Karlovo nám.
Hradec Králové 4. 6. 2016 Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016 Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016 Horní nám.
Havířov25. 6. 2016 nám. Republiky
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.