Seriály a filmy

12. října 2016 09:00

Gabriela Gabrielová

Exkluzivně: Co je to za miminko? Karel Voříšek slaví 53. narozeniny!

Moderátor zpráv televize Prima dnes slaví své 53. narozeniny. Poprvé tak odhalil vzácné fotografie ze svého archivu. Na jedné je jako miminko, na druhé z občanky.

„Narozeniny jsou pro mě jen datum v kalendáři. Dneska mi pípla na mobilu SMS od reportérky Elišky Čeřovské, jak se prý cítím, ještě den a budu zase o rok starší. Ani vteřinu jsem neváhal a odpověděl: Díky za optání, nálada je skvělá, páč nějaký čísla v kalendáři jsou mi u zadní části těla. Ale jako první mi gratulovala moje kolegyně Klára Doležalová, raději den předem, aby ji o to prvenství někdo nepřipravil,“ řekl Karel.

Karel s Klárou moderuje Zprávy FTV Prima už více než tři roky. Poprvé byli ve vysílání v neděli 26. května 2013. Oba jsou narozeni ve stejném znamení – Váhy.

Narozeniny slaví pravidelně v kruhu rodinném. „To mám rád. Rodina se sejde, popovídáme, jsme všichni spolu, skvělé jídlo i parádní víno,“ těší se Karel.

Pro své fanoušky má pozvánku. „Ještě jedna oslava, na kterou mohu všechny pozvat. Už druhým rokem pořádáme narozeninové Šansonění, letos bude ve středu 19. října od 19.00 v Klubu Lávka u Karlova mostu. Večer písniček a básniček. Každý může přinést svoji tvorbu a představit ji. Zazpívat přijdou Zlatka Bartošková, Karel Bláha, Renata Drossler, Martha Elefteriadu a Jan Smigmátor. Peníze z večera věnujeme na hospic v Litoměřicích,“ zve Karel.

Navíc připravil pro všechny dárek. „K letošním narozeninám mi vyšla moje třetí kniha, jmenuje se Štěstí se dá naučit aneb Můj život bez strachů a bez rohlíků. Velmi otevřeně v ní mluvím o sobě, o tom, jak se dá zhubnout za 3 měsíce 12 kilo, ale i o tom, jak na různé chmury a špatné nálady, jak na blbce v nás i kolem nás, prozrazuju i věci ze svého partnerského vztahu nebo to, jak mi bylo, když jsem přišel o práci,“ řekl Karel.

Karel Voříšek foto na občance; foto: archiv Karla Voříška

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.