Seriály a filmy

18. listopadu 2016 11:00

Gabriela Gabrielová

Hvězdy Primy slavily svatého Martina

Osobnosti známé z obrazovek Primy se rozhodly dodatečně oslavit svátek svatého Martina. Vyrazily společně do zámeckého vinařství Johann W v Třebívlicích, kde Prima před časem natáčela oblíbený seriál Vinaři II. Místními sklepy, a vlastně celým večerem, je provedl majitel vinařství Jan Dienstl.

Takový nápor známých osobností Třebívlice snad ještě nezažily. Do místního zámeckého vinařství Johann W totiž vyrazily tváře televize Prima.

Seriál Ohnivý kuře zastupovala Eva Čížkovská a Viet Ahn Doan. Oba hned se hned na začátku pustili do koštování vína. Kromě prohlídky vinných sklepů si nenechali ujít návštěvu zdejší kuchyně, aby porovnali, v jakém prostředí vaří jejich skuteční kuchařští kolegové a v jakém oni v kuchyni televizní.

Za TOP STAR magazín dorazila Eva Perkausová a také moderátorka denního TOP STARU Andrea Košťálová. Společnost jim nedělal nikdo jiný než moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle, který si hodně padl do noty s majitelem vinařství Janem Dienstlem. Byl to právě Roman, který všechny překvapil, když u jednoho z vinných sudů ukázal svoji další, nikým netušenou disciplínu – a vystřihl nefalšovanou operní árii.

Za seriál Přístav pak dorazila seriálová omladina Sandra Černodrinská a Marek Lambora.

Nechyběla ani Táňa Kovaříková, která s Primou dlouhodobě spolupracuje. Oblékala například Soňu Norisovou v seriálu VIP vraždy. Táňa spolupracuje i s místním vinařstvím, kterým navrhovala šaty pro jejich hostesky, navíc jsou s Janem Dienstlem spolužáci ze základní školy.

Víno teklo doslova proudem a slavilo se až dlouho do noci. Pokud vám prostředí vinařství přijde trochu povědomé, prozradíme, že právě tady točila Prima druhou řadu Vinařů.

Vinařů

Sdílejte článek
Štítky Chalupáři

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.