Seriály a filmy

16. května 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Jak definitivně sesadit šampiona z trůnu? Vraždou v Midsomeru

Do Midsomeru zavítají vrazi externisté a místní tentokrát budou jen přihlížet. Potřeba nevratně se pomstít potká profesionální cyklistický tým, který se účastní jedné z etap křižující hrabství. Premiérové díly sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě.

V Midsomeru se pořádají profesionální cyklistické závody a Greg Eddon je jejich šampionem. Než však stihne vyrazit na trať, někdo ho zabije. Lékařka týmu zjistí, že Greg Eddon zemřel na otravu po látce vpíchnuté injekcí. Greg závodil za tým DJM, jehož trenérem je Des McCordell, který pracuje na tom, aby závod vyhrál jeden z jeho synů – Mitch nebo Aiden. V týmu je také masérka Kim a opravářka Amber.

Podezřelých z jeho vraždy je celá řada. Jako vždy při vyšetřování vyplouvají na povrh věci, kterými se lidé chlubit nechtějí.

Pořádajícím závodu je radní Mary Appletonová, která obdrží několik výhružek, které ji z vraždy obviňují. Místní ekolog Gerry Bleacher protestuje proti závodu, protože podle něj ničí zdejší přírodu.

V Gregových výpisech z telefonu jsou výhružné zprávy od Aidena, který viděl Grega líbat se s jeho přítelkyní Amber. Greg také nepravidelně dostával hotové peníze. Vede cesta k vrahovi přes identifikaci odesílatele?

Všem závodníkům jsou provedeny krevní testy. Někdo však prohledá kancelář řediteli závodu Damienu Lameratovi a všechny krevní vzorky rozbije.

Aiden je naštvaný, protože ho jeho otec nebere vážně a vždy nadržuje Mitchovi. Chce zajet poslední závod a pak přestoupit k jinému týmu. Aiden je ale nalezen mrtvý. Jeho otec i bratr jsou otřeseni. Mitch požádá svou partnerku Kim o ruku a hodlá závod vyhrát.

Kdo má tedy zájem zavraždit dva závodníky, velké soupeře?

Premiérový díl v úterý ve 20.15

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.