Seriály a filmy

25. dubna 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Kritizovat víno se nevyplácí. Přesvědčíte se o tom ve Vraždách v Midosmeru

Ve vynalézavosti, jak připravit někoho o život, jsou obyvatelé hrabství Midsomer opravdoví mistři. Premiérové díly sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě.

Midsomerský vinař William Carnarvon uvádí na trh nové šumivé víno. Na ochutnávku pozval i jízlivou kritičku Nadiu Simons, která o jeho víně neřekla nikdy nic pěkného. Při degustaci dojde k otravě hostů. Přestože to není smrtelná otrava, přijíždí šéfinspektor Barnaby a seržant Nelson, aby potvrdili nebo vyvrátili úmysl.

Barnaby se od Williamovy ženy dozvídá, že vinařství má své nepřátele v podobě spolku vedeném sestrou Elspeth Rice. Ten vinaři vyčítá, že znečišťuje ovzduší a že nepřímo může za smrt malé Jessiky, která zemřela pod koly opilého řidiče, který se vracel z ochutnávky.

Chybí vám nějaká vražda? Nebojte se, to by nebyl oblíbený seriál, aby se místní nepomstili po svém. První nepřirozená smrt na sebe nedá dlouho čekat – a odnesla to kritička vín. Byla to trošku drsná odplata za jízlivé komentáře?

Možná. Ale následuje další mord a obětí je místní hoteliér, který je zamilovaný do vinařovy ženy a finančně klopýtající vinařství chce koupit.

Zločin z vášně, odplata nebo snaha někoho umlčet? Otázka, kterou musí vyřešit sehrané duo Barnaby a Nelson.

Premiérový díl ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.