Nálož romantiky dnes večer na Primě s Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku

Rosamunde Pilcher je svými zamilovanými romány proslulá po celém světě. Užijte si její příběh i ve čtvrtek večer ve filmu Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku na Primě ve 20.15.

Abbey a Greg jsou bývalí manželé, kteří proti sobě kandidují ve volbách do sněmovny. Kandidatura Abbey je na poslední chvíli a zcela nečekaná. Manželství tehdy skončilo kvůli nevěře, kvůli které Greg ztratil Abbey a prohrál i ve volbách. Dvojici znovu svede dohromady předvolební souboj a také svatba jejich rodičů, kteří spolu doposud potají chodili.

Když se Abbey a Greg o zasnoubení dověděli, chtěli, aby se rodiče vzali až po volbách, ale tisk se o tom dozvěděl. A tak se dvojice shodla na tom, že když bude svatba co nejdřív, vyhnou se zájmu tisku. Abbey má jako volebního poradce Franka, který nenávidí Grega a potřebuje, aby Abbey vyhrála, protože má tajnou dohodu s mužem, jenž má v plánu stavět větrnou elektrárnu. Frank je zkorumpovaný. Na svatbu dorazí i sestra Abbey. Isabela je velmi pohledná, ale má problémy s bulimií, o kterých ví jen Frank.

Jak to celé dopadne? Kdo se dá s kým dohromady? Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.