Seriály a filmy

27. června 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Poslední zastávka letošní roadshow Prima jede... za vámi byla v Havířově

Televizní zpravodajství v sobotu 25. června vysílalo živě přímo z náměstí Republiky v Havířově.

Kromě živého vysílání zpráv se diváci pobavili na odpoledním doprovodném programu, který odstartoval v 15 hodin.

Zábavným odpolednem provázel moderátor Diváckých zpráv na Primě Tomáš Kraus. V Havířově vystoupili v rámci bohatého programu Kamila Nývltová, skupina Maxim Turbulenc nebo Janek Ledecký s kapelou.

Pro děti byly přichystány různé soutěže, skákací hrad či malování na obličej.

V 18.55 hod. pak mohli být diváci součástí živého vysílání Zpráv FTV Prima, které moderovali Roman Šebrle a Gabriela Lašková, Krimi zprávy moderoval Michal Janotka, Divácké zprávy Tomáš Kraus a TOP STARem provedl diváky Miroslav Šimůnek.

Po skončení živého vysílání následovala autogramiáda Romana Šebrle, Gabriely Laškové, Michala Janotky, Tomáše Krause, Evy Perkausové a Miroslava Šimůnka.

„V Havířově byla úžasná atmosféra, diváci nás opět vřele přijali, moc jsme si další živé vysílání z mobilního zpravodajského studia užili,“ říká Roman Šebrle, moderátor Zpráv na Primě.

„Diváci v Havířově byli úžasní,“ dodává Michal Janotka, moderátor primáckých Krimi Zpráv. V letošním roce navštívilo zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst.

Na každé zastávce byly přichystány pro návštěvníky soutěže o zajímavé ceny. „Lidé soutěžili s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvěděli se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ dodává mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na akci nechyběl ani stánek regionálního Deníku, kde si zájemci mohli zakoupit své oblíbené noviny. V letošním roce se jednalo o poslední zastávku primácké roadshow Prima jede… za vámi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.