Premiérový díl Mordparty můžete vidět i online na PrimaPlay

Pro všechny diváky nového krimiseriálu Mordparta s Jiřím Bartoškou v hlavní roli máme skvělou zprávu, celý díl si můžete přehrát v našem online archivu PrimaPlay. První díl Mordparty si můžou pustit i ti, kteří nedělní Mordpartu nestihli.

Fanouškům kvalitních kriminálek dáváme znovu příležitost podívat se na premiéru krimiseriálu Mordparta s Jiřím Bartoškou. V neděli večer se čtyři vyšetřovatelé z kriminální policie zabývali vraždou nevěsty. Ta utrpěla 25 bodných ran, vrah útočil v noci, v domě plném lidí, nikdo si však ničeho nevšiml.

Během vyšetřování Colomba (Jiří Bartoška) vychází najevo, že otec ženicha si za žádných okolností nepřál, aby si jeho syn bral Zuzanu Uhlířovou. Má ve smrti mladé nevěsty prsty právě movitý podnikatel?

Premiérový díl MORDPARTY SI MŮŽETE PŘEHRÁT:

Podívejte se na celý díl online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.