Seriály a filmy

2. března 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: Kamelie o mužích, syn známých rodičů a psycholog, který vás spirituálně doprovodí

V dalším dílu Show Jana Krause se představí duo Kamelie, herec Vladimír Polívka a psycholog Michal Petr. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 2. března ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem v dalším dílu Show Jana Krause je pěvecké duo Kamelie, Hana Buštíková a Dana Vlková, které mají podle slov moderátora jejich fanoušci tak spojené, že často ani nevědí, která z dam je která. „I já jsem vás měl vždy zažité prostě jako duo Kamelie, takže jsem po jménech ani nepátral,“ přiznal Jan Kraus v úvodu. „U vás je neuvěřitelné, že dvě ženy spolu takhle dlouho vydrží!“ nadnesl moderátor a dámy upřesnily: „My jsme spolu ale teprve 35 let!“ Tak dlouhá je jejich spolupráce, která funguje i přes drobné nešvary, jako je například nedochvilnost jedné z nich. Kromě hudby bylo duo Kamelie v povědomí fanoušků zafixováno i díky blonďatým vlasům zpěvaček – Jan Kraus chtěl vědět, zda jsou dámy přirozené blondýny (Hana Buštíková se přiznala ke svým původně hnědým vlasům) a jak jejich image fungovala na muže. „Ti z vás kolikrát byli tak mimo, že ani hudbu nevnímali,“ vzpomínal Jan Kraus. „My jsme si přízeň mužů opravdu užívaly, navíc jsme se snažily cílit na ně jako dvojčata, protože dvojčata mají dvojitý účinek…“

Jako další host usedl na pohovku vedle Kamelií herec Vladimír Polívka. „Vladimíra znám od útlého dětství, tak útlého, že si ani nepamatuje, že ho znám!“ uvedl Vladimíra Jan Kraus a vysvětlil, že jeho rodiči jsou Chantal Poullain a Bolek Polívka. „To je potřeba říct, jinak by lidi nevěděli, co si mají myslet,“ dělal si s vážným obličejem legraci mladý herec. „Tím se netrap, rodiče nezapřeš…“ Od rodiny přešel moderátor k divadlu a zmínil Vladimírovu hereckou kariéru, například roli rytíře des Grieuxe v Manon Lescaut. „Tuhle roli si já u sebe neumím představit,“ narážel na svůj vzhled Jan Kraus. Zcela nečekaně v rozhovoru přeskočili na pražskou zoo, odkud kvůli voliéře poškozené sněhem ulítli vzácní ptáci. A dalším prudkým obratem v konverzaci bylo téma vztahu k matce a mateřství. Vladimír lásku dítěte k matce vyjádřil zajímavou teorií: „To je taková neopodstatněná láska,“

Jako posledního hosta uvidíte psychologa Michala Petra, specializující se na spirituální doprovázení. „Ale to líbání vám moc nešlo, bylo vidět, že jste se tam tak jako chvíli tahali, dámy nebyly moc hladové, ale předtím na kluka se vrhly,“ okomentoval hostův příchod Jan Kraus. Pak už ale chtěl zcela vážně vědět, co je to tedy spirituální doprovázení. „Je to jen část práce, kterou dělám,“ začal Michal Petr a vysvětlil, že pracuje hodně s páry a učí například klienty budovat si sebevědomí. „Vám ale sebevědomí určitě nechybí,“ obrátil se s úsměvem na moderátora. Psycholog pak srovnal českou a americkou výchovu dětí, kdy u nás stále ještě děti k plnému sebevědomí nejsou vychovávány, jsou peskovány apod.

Živé vystoupení Kamelií, a především spousta zajímavostí, humoru a vtipných komentářů moderátora a jeho hostů – to je středeční Show Jana Krause na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.