Seriály a filmy

9. května 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Stojí mimozemšťané za vraždami v Midsomeru?

Tentokrát se v panství Midosmer k vraždám připletou mimozemšťané. Tedy aspoň lidé si to myslí. Premiérový díl každé úterý ve 20.15 na Primě.

Bílá světla objevující se nad městečkem přilákají mnoho hledačů UFO a vyvolávají nadšení. Na místo dorazí i skupina ufologů vedená Abigail Tonev.

Nadšení z možné senzace vydrží místním i ufologům jen do doby, než je nalezená mrtvá rangerka Felicity Field. Byla zavražděná vskutku podivným, až mimozemským způsobem. Její tělo bylo navíc pečlivě „zabaleno“ v černém bahně.

Barnaby se dozvídá, že jeden z ufologů měl s rangerkou spor, protože nezákonně parkoval v lese svůj přívěs.

Mrtvá se před smrtí ještě snažila dovolat svého otce, který je vedoucí radarové stanice. Ten však hovor popírá. Jak už to bývá, když je jeden mrtvý, nic se o něm neutají, a tak do hry vstupuje i aféra Felicity, kterou měla za zády svého přítele.

Alison Stedaman (představitelka Abigail Tonev) Musela jsem ve tři ráno utíkat windsorským lesem. Točili jsme v tuto hodinu, abychom nikoho nepotkali. Moje postava si myslí, že je skutečně pronásledována kosmickou lodí a je patřičně vyděšená. Já byla troch také, protože mi při natáčení umělá vichřice tak moc foukala do obličeje, že jsem nemohla vůbec dýchat. Navíc, když jsem běžela po cestě, spadla jsem do příkopu. A to jsem důchodkyně:). Ale natáčení bylo vzrušují, tak odlišné od všeho, co jsem v poslední době dělala.

Možná by se chvilku dalo uvažovat o tom, že za tajemnou vraždou stojí mimozemšťané, ale protože nezůstane u jednoho mordu a protože je Barnaby celkem střízlivý chlapík, najde pozemské řešení případu. Ale dá mu to zabrat. Vždyť má v zádech kontrolu z vesmíru.

Premiérové díly každé úterý ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.