Seriály a filmy

2. května 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

V Midsomeru se tentokrát nevraždí, jen se kradou mrtvoly. Nebo je to jinak?

Ve vynalézavosti, jak připravit někoho o život, jsou obyvatelé hrabství Midsomer opravdoví mistři. Premiérové díly sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě.

Na svém panství zemřel po zápalu plic movitý muž Gregory Lancaster. Než ale dorazí pohřebáci, jeho tělo zmizí z pokoje. A to i přesto, že rodinní příslušníci jsou v domě. Není to jediné zmizelé mrtvé tělo, protože zanedlouho najdou vyhrabaný hrob, ve kterém spočívala bývalá chůva rodiny Lydia Dryfield.

Že by v hrabství nebyla vražda? Šéfinspektor Barnaby a Nelson se většinu epizody snaží zjistit, co se to vlastně snaží zjistit.

Neil Dudgeon představitel šéfinspektora Barnabyho: Tato epizoda má velmi mysteriózní začátek, protože sice začíná smrtí, ale zdá se, že přirozenou. Toto je zřejmě seriálová premiéra. Když jsem četl scénář, sám jsem byl zmaten. Šéfinspektor Barnaby a Nelson se totiž většinu epizody snažili zjistit, co se to vlastně snaží zjistit.

Pro autory je velkou výzvou, aby se stále pokoušeli najít nové příběhy, které se v hrabství mohou stát. Musí najít nové způsoby, nové úhly pohledu, i když hrozí, že mohou být příliš známé, okoukané. A je třeba říct, že se jim to stále i v osmnácté sérii daří výborně.

Premiérové díly každé úterý ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.