VIDEO: Hostitelka v Prostřeno! naservíruje ostatním k obědu kuřecí pařáty. Nechutné!

Dělnice Zuzana (44) má ráda velké porce a českou klasiku a soupeře vyděsí kuřecími pařátky a také hodně neobvyklou dekorací v ložnici. U Zuzky zkrátka bude všechno, jenom ne nuda. Dívejte se ve středu od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Paní Zuzana se snaží své hosty pořádně nasytit i pobavit. A pro někoho to budou možná až bombastické porce.

Ke šnekům z listového těsta přibyde i sýrová roláda s olomouckými syrečky – chybět nebude ani „matoucí“ citrusová limonáda, tentokrát z pomeranče.

Po předkrmu následuje silný kuřecí vývar z domácí drůbeže. Kuře se vařilo i s pařátky, a protože má hostitelka smysl pro lidový humor, položí je k obveselení publika i do mísy se salátem, který doprovodí hlavní chod. Jenže Renáta má trošku delikátnější trávení a té to vysloveně neudělá dobře.

Spraví jí žaludek maso tří barev se švestkovou omáčkou a bramborami? V jídle je hovězí svíčková, kuřecí i vepřové, vrcholem Zuzaniny hostiny měl být Sacherův dort, který je docela složitý na přípravu, ale hostitelce se bohužel srazila šlehačka a musela ji nahradit kupovanou ve spreji.

Kolik bodů jí to srazí? Spraví to zábava, při které se všichni od srdce zasmějí?

A proč pány hodně pobaví "šmejdění"?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.