VIDEO: Kdo zkazil všechny večery v Prostřeno! a ještě k tomu odejde v půlce závěrečného večera?

Učitelka Ilona (53) se snažila udělat svým mladým hostům pomyšlení, ale jeden z nich jí to neustále kazil... Sledujte Prostřeno! v pátek v 17.50 na Primě a dozvíte se, kdo vyhraje!

Jako ve zlobivé škole si asi musí občas připadat nejstarší soutěžící, učitelka Ilona, ovšem právě ona předvede velikou trpělivost i toleranci. „Jsme na Slovácku, udělám zdejší kuchyni,“ představuje svůj jídelníček. Ale Michal nebude šetřit ani poslední hostitelku.

Po výborném předkrmu se spoustou dobrot, kde Michal odmítl topinky z domácího chleba, se u stolu rozhoří hádka, zatímco hostitelka v kuchyni dodělává slepičí polévku. Michal asi tak desetkrát odejde od stolu, zase se vrací a pokračuje, tvrdí, jak je upřímný a ostatní falešní, Terezu dokonce rozpláče. O co ale vlastně jde, ví asi nejlépe stejně jen on sám. „Komunikuje proto, aby dělal problémy,“ usoudí zkušená pedagožka, která si určitě nechce nechat pokazit svůj pečlivě naplánovaný večer:

Na polévku s nudlemi a játrovými knedlíčky je Michal zpět, rozhodnutý s ostatními kromě Vaška nemluvit. Vydrží to? K pečeným krůtím stehnům na česneku jsou opečené bramborové knedlíky, což si hostitelka pamatuje jako svoji oblíbenou pochoutku z babiččiny kuchyně, musí ale přinést i knedlíky jen vařené, protože Michalovi a Vaškovi to takto nechutná.

Je to pořádná porce a po ní se jde na zahradu, kde na provizorním cvičišti proběhne zábava s hostitelčiným vlčákem, fenkou Lili. Následuje úkol týdne, marcipánová kulička prý ale skrývá vlas nebo chlup, a náročný moučník – převalované vdolky z několikrát překládaného těsta. Michala ale neobměkčí ani dárek v podobě domácí slivovice, kterou prý nesnáší – a Ilonu zase nepotěší jeho bodování.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.