Ostře sledované klání? Zábavné Máme rádi Česko určitě!

Protáhněte si mozkové závity a bavte se u toho. Zasoutěžte si s oblíbenou show Máme rádi Česko! Vysílá se každou sobotu večer ve 20.15 na Primě. V úvodním sestřihu se seznamte s další šesticí statečných soutěžících.

Jakub Prachař nastupuje s týmem silných, jak své lidi uvedl. V něm se objeví i herečka Kristýna Nováková, jejíž předností prý je, že „ví, kde hraje v divadle“. Druhou soutěžící je paní učitelka Leona Machálková a do třetice vystoupí školený tanečník Jiří Krampol. Zajímavosti o show najdete TADY

Pod vedením Lou Fanánka Hagena se ukáže chlapák Etzlera, Petra Koukala, mistra republiky v „bembintonu“, jak se této hře říkalo u „Fanánků“ doma. Moudrou ozdobou Fanánkovců bude Tereza Kostková.

Chybět nebude ani velký mozek v podobě publika rozděleného na bílou a modrou hemisféru.

Trampoty kapitána Prachaře? Tady malá ochutnávka ze 2. dílu show :-)

Seznamte se s hvězdami dvojky Česka.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.