Ostře sledované klání? Zábavné Máme rádi Česko určitě!

Protáhněte si mozkové závity a bavte se u toho. Zasoutěžte si s oblíbenou show Máme rádi Česko! Vysílá se každou sobotu večer ve 20.15 na Primě. V úvodním sestřihu se seznamte s další šesticí statečných soutěžících.

Jakub Prachař nastupuje s týmem silných, jak své lidi uvedl. V něm se objeví i herečka Kristýna Nováková, jejíž předností prý je, že „ví, kde hraje v divadle“. Druhou soutěžící je paní učitelka Leona Machálková a do třetice vystoupí školený tanečník Jiří Krampol. Zajímavosti o show najdete TADY

Pod vedením Lou Fanánka Hagena se ukáže chlapák Etzlera, Petra Koukala, mistra republiky v „bembintonu“, jak se této hře říkalo u „Fanánků“ doma. Moudrou ozdobou Fanánkovců bude Tereza Kostková.

Chybět nebude ani velký mozek v podobě publika rozděleného na bílou a modrou hemisféru.

Trampoty kapitána Prachaře? Tady malá ochutnávka ze 2. dílu show :-)

Seznamte se s hvězdami dvojky Česka.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.