Seriály a filmy

25. května 2017 15:07

filip.budak

Panel Plus Speciál

Panel Plus Speciál

Jaro už je dávno tady. A s ním je tady i další vydání časopisu PANEL PLUS SPECIÁL. Stejně jako v předchozích letech má jarní speciál ambice přinést vám něco nového, originálního, co se v běžných číslech neobjevuje. Jaké jsou nové trendy bydlení, co nového se objevilo na trhu, jak si poradit s úložnými prostory v koupelně, jak nejlépe zrekonstruovat panelákový byt? To je jenom část otázek, na které naleznete odpovědi právě v jarním speciálu.

V posledních letech se vracíme k původnímu pojetí kuchyně. K trendům v bydlení, mimo jiné, patří spojování původně oddělených místností, určených pro různé činnosti, v multifunkční zónu s otevřenou dispozicí. V rámci možností se při pořizování nového nebo při rekonstrukci stávajícího bydlení kuchyň, jídelna a obývací pokoj proměňují v jedinou místnost, určenou ke společenským a rodinným aktivitám i v panelových domech. Další podrobnosti spolu s bohatou obrazovou dokumentací najdete v článku s titulkem Kuchyně podle světových trendů.

Vytvořte svým ratolestem koupelnu přizpůsobenou jejich potřebám. Značka Jika nabízí Baby set, který zahrnuje dětská umyvadla, umývátka a stojící klozety, doplněné duroplastovým sedátkem bez poklopu. Se setem Baby vykouzlíte koupelnu, kterou vaše děti budou milovat. A aby se jim v koupelně líbilo ještě vice, nezapomeňte stěny a podlahy oživit veselými barevnými obklady. Další informace v článku Dětské koupelnové království plné barev.

Trend velkých zážitkových sprchovacích zón trvá dál. Aby potěšení z vody bylo rozmanité, o to se zde často starají velkoplošné horní sprchy s různými typy proudů. S RainSelect nyní přichází do koupelny intuitivní a pohodlné ovládání víceproudých zážitkových sprch. Ovládací jednotka spojuje všechny funkce v jednom prvku, který se vyznačuje esteticky náročným tvarem a přímočarým, horizontálním designem. Podrobnosti v informačním článku Čistý požitek ze sprchování.

Panelové byty nedisponují právě velkými prostory, a proto se hledá každá možnost, jak si zvětšit místnosti. Jednou z nejjednodušších a i nejrychlejších variant je změna otočných dveří na variantu dveří zasouvajících se do stavebního pouzdra, lidově řečeno do zdi. Jde o řešení navíc bezbariérové, umožňující variabilní propojování a oddělování interiéru.Více se dozvíte v článku Zvolte úsporu místa i moderní design.

Manželský pár, obývající byt 3+1 v panelovém domě na jednom z pražských sídlišť, po odstěhování dětí zjistil, že jejich bydlení již neodpovídá současným trendům. Na základě referencí se obrátili na společnost Nabastav. Po zaměření a vyjasnění požadavků na uspořádání a konečné vybavení, byla vypracována projektová dokumentace a kalkulace. Po jejíž odsouhlasení nezbylo nic jiného, než se pustit do díla. Další podrobnosti v reportáži Když děti vylétly z hnízda.

Tentokrát bylo úkolem Kateřiny Mlejnkové navrhnout rekonstrukci malého bytu pro dvě osoby, a to s menší úpravou dispozice. Především došlo ke zrušení uličky v chodbě, vedoucí k WC a koupelně. Díky tomu se koupelna zvětšila a toaleta byla přesunuta do vymezeného prostoru za vstupními dveřmi. A jak rekonstrukce dopadla? To se dozvíte v článku Celý prostor s minimem barev.

Ale to opravdu není všechno. Připravili jsme pro vás zajímavý a potřebný článek nazvaný Moderní domácnost si zaslouží kvalitní pojištění, právní poradnu a řadu dalších informací že všech oblastí, které s bydlením souvisejí. Také mnoho tipů a trendů a v neposlední řadě zajímavou reportáž z cyklu Jak se staví sen televize PRIMA s titulkem Přestavba bytu pro babičku i vnučku.

Více info na www.panelplus.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.