Seriály a filmy

4. května 2017 08:58

filip.budak

Petr Vágner se běhu rozhodně nebojí

Petr Vágner se běhu rozhodně nebojí

Vtipný moderátor TOP STARu, herec a dabér Petr Vágner sportuje celý život, 5km „výklus“ na inSPORTline Prima Run tak bere jako lehkou rozcvičku. Je nejen zapálený golfista, ale již dlouhá léta se zúčastňuje všemožných závodů, kde jedinci pokořují své fyzické limity, tudíž je v parádní kondici. Již za pár týdnů se postaví na start závodu inSPORTline Prima Run, který proběhne v sobotu 13. května.

Jak jste na tom s během? Běháte pravidelně?

Já jsem se celý minulý rok zúčastňoval extrémních adrenalinových závodů s překážkami. Na každý z těch závodů jsem poctivě makal. Letos jsem navíc absolvoval s Romanem Šebrle Pražský půlmaraton, na který jsem se kvůli prima povinnostem nestihl vůbec připravovat, ale dal jsem to. Kousnul jsem se a uběhl jsem to za dvě hodiny

Jakou nejdelší trasu jste kdy uběhl?

Loni v létě jsem uběhl v rámci jednoho z těch adrenalinových závodů 52 kilometrů. Organizátoři nás původně nalákali na 40 kilometrů, ale vyklubalo se z toho těch 52. V 7.30 ráno jsem vyběhl a vrátil jsem se v 18.30 večer!

Jak jste na tom s kondicí? Děláte jiné sporty? Držíte dietu? Jste spíše „kavárenský povaleč"?

Dělám snowboarding, potápění, parašutismus (mám za sebou kolem 800 seskoků) nebo třeba golf. A většinou jsem vše dělal kvůli roli či natáčení. Tedy kromě thajského boxu. Ten dělám sám od sebe. Loni jsem byl dokonce na sportovní dovolené v Thajsku, kde jsem si zlepšoval kondičku a pod vedením thajských mistrů trénoval box.

Jste ten typ, co doběhne tramvaj, anebo si radši počkáte na další?

Ačkoli opravdu hodně sportuju, tak si raději vždy počkám na další.

Před čím v životě utíkáte?

To je zajímavá otázka. Sporty jsou pro mě nástrojem, díky kterému utíkám od reality a odbourávám nastřádanou energii. I ve svých 40 letech trénuju několikrát týdně. Na únik z reality někdo má drogy, někdo alkohol, já sport.

Před čím podle Vás nelze utéct?

Před vlastním svědomím a před roky, ačkoli člověk sportuje, tak Vás stejně doženou.

Komu jste v čem naposledy naběhl?

Vážně mě nic nenapadá, takže mám štěstí, a nejspíš mě to teprve čeká.

Kdy Vám čas utíká nejrychleji a kdy naopak nejpomaleji?

Nejrychleji na dovolené a nejpomaleji v práci.

Běžecké tréninky s vašimi oblíbenými televizními, sportovními a hudebními hvězdami probíhají každou středu v 18 hodin ve Stromovce. Zaregistrovat se můžete na https://www.prima-run.cz/bezecke-treninky. Sraz je vždy u hlavního vchodu Výstaviště Holešovice u dodávky označené logem Hello, Runner.

Chcete si zaběhat s Poetikou, Jirkou Mádlem, Evou Perkausovou, Markem Němcem, Romanem Šebrle, Davidem Gránským, Kairou Hrachovcovou, Martinem Trnavským, Renatou Langmannovou a dalšími?

Aukce probíhá ZDE!

Zaregistrujte se na www.insportlineprimarun.cz!

Petr Vágner poběží 13. května ve Stromovce 5km závod inSPORTline Prima Run.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.