Seriály a filmy

1. června 2016 10:01

autor Lajku

Podpořte nás a neblokujte reklamu na webech televize Prima

Podpořte nás a neblokujte reklamu na webech televize Prima

V poslední době došlo k významnému nárůstu počtu čtenářů, kteří používají software na blokování reklam ve svém webovém prohlížeči. Kvůli tomuto trendu se nám snížil objem financí, které máme z inzerce.

A protože příjmy z inzerce jsou pro Skupinu Prima důležitým finančním zdrojem, který umožňuje redaktorům, editorům, grafikům, vývojářům a mnoha dalším vám každý den přinášet poutavý i zábavný obsah, rádi bychom vás požádali, abyste vypnuli blokování reklamy na webech Skupiny Prima.

Pokud vás reklamy obtěžují a chcete sledovat obsah webu Prima PLAY, aniž byste je museli blokovat, doporučujeme vám předplatit si Prima PLAY Premium. Za pouhých 49 Kč měsíčně můžete sledovat vaše oblíbené seriály, aniž by vás reklamy rušily.

Děkujeme vám, že nás podporujete v naší práci.

Jak blokování reklam na webech televize Prima vypnout?

  1. Na libovolné webové stránce televize Prima (např. www.iprima.cz) klikněte na ikonu nástroje pro blokování reklamy, kterou ve svém prohlížeči používáte (AdBlock, Adblock Plus, uBlock ad.). Ikonu najdete v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. V rozšířené nabídce blokovacího nástroje (obvykle volba Možnosti) zvolte možnost Nespouštět na podstránkách této domény (či další varianty dle typu nástroje: Vypnuto na tomto webu, Zakázat blokování reklamy pro tento web apod.)

Jak blokování reklam vypnout ve videoarchivu Prima PLAY?

Kromě možnosti udělit vyjímku v blokovacím nástroji, jak je uvedeno v předchozím návodu, mají registrovaní uživatelé videoprtálu Prima PLAY navíc mořnost využít nabídku předplatného Prima PLAY Premium, se kterou si můžou užívat nabídku seriálů, pořadů i filmů zcela bez reklam.

Sdílejte článek