Potvrzeno! S Primou se dobře vaří

Vaření a Prima, to jde dobře dohromady. Snažíme se pro vás připravovat ty nejlepší pořady o vaření – a zájem diváků o ně stále roste. Kromě stálice Prostřeno! jsme vám jako novinku přichystali i Božské dorty od Markéty.

Diváci Primy si už zvykli, že na našich kanálech najdou nejširší nabídku pořadů, které se věnují jídlu a vaření. A my jsme rádi, že vám můžeme nabídnout tak široké spektrum, v kterém si každý najde to svoje.

Prostřete si s Primou!

Absolutním hitem je pořad Prostřeno!, který každý všední den vpodvečer nabízí pohled do kuchyní našich diváků. Týdenní soutěž o 50 000 Kč nabízí možnost podívat se, jak se vaří v běžných domácnostech, která jídla lidé upřednostňují a jaké suroviny rádi používají. Každý den tak můžete najít inspiraci a nové recepty a naše kuchařky a kuchaři se s vámi podělí o své vyzkoušené tipy a triky.

Každodenně najdete na webových stránkách Prostřeno! nejen podrobný profil soutěžícího, ale i všechny recepty. Takže pokud vás v televizi nějaký pokrm zaujme, stačí se podívat na internet a podle receptu můžete hned začít vařit :)

A nebojte se zapojit do diskuzí, pochválit nebo přidat své postřehy a rady, jak by se uvedená jídla dala vylepšit. Podělte se s námi o své názory, ať už na webu, nebo na facebooku.

Oslaďte si život s Markétou

Novým pořadem, který pro vás Prima připravila, jsou Božské dorty od Markéty. Sympatická cukrářka Markéta Krajčovičová v něm předvádí své umění a připravuje neobyčejné 3D dorty. A zdá se, že jsme se s tímto tématem strefili do černého. Češi mají zkrátka sladké rádi – podle sledovanosti jsme národ cukrářů a výroba originálních dortů nás láká. V březnu byla Božská Markéta dokonce nejsledovanějším pořadem na Prima love a každý díl si pustilo více než 150 000 diváků.

Na webových stránkách Božských dortů od Markéty najdete nejen podrobné informace z jednotlivých epizod i s fotogaleriemi, ale také recepty na dezerty, které Markéta představuje v každém díle. Kromě toho zde najdete i bonusové informace a Markétiny tipy pro začínající cukráře.

A to stále není vše, ještě více inspirace a otevřené diskuze najdete na jejích facebookových stránkách.

Foto: Thinkstock.com

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.