Seriály a filmy

15. července 2013 13:59

Petra Kloidová

Prima Online spouští nový web Prima-Ženy.cz

Hledáte svěží, vtipné informace, chcete se pobavit? Pak je zde pro vás nový web Prima-Ženy.cz, nadupaný nejčerstvějšími novinkami z oblasti zdraví, vztahů, životního stylu.

Prima Online přichází s novým webem Prima-Ženy.cz. Bude to lifestylový magazín pro ženu, která bere život s nadhledem, už má za sebou určité životní zkušenosti, chce si udržet rovnováhu mezi osobním i pracovním životem a také je i divačkou TV PRIMA. Uvědomuje si, že skutečně krásná a na vše připravená je pouze ta žena, která je spokojená především sama se sebou, je zdravá, v kondici a pozitivně naladěná.

Zároveň si může vzhledem ke svým životním zkušenostem už dovolit určitý nadhled a nebojí se objevovat nové sféry své působnosti (ať už pracovní, nebo volnočasové). Chceme pobavit i dodat životní energii těm čtenářkám a čtenářům, kteří to potřebují.

Nový web najdete na www.prima-ženy.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.