Prostřeno! je zpět. Tentokrát na Karlovarsku

První hostitelka karlovarského týdne si říkala, jaká by to byla jízda, kdyby přišli samí muži… A bude to jízda! Vdaná matka tří synů se mužů nebojí a nervozita ji neohromí, i když je úkol týdne trošku zlomyslný. Také Lukáš by si přál samé muže. Zato romantik Luboš vychází lépe se ženami.

Kolik soutěžících už v pořadu rezolutně prohlásilo, že by nikdy nevzali do úst „mořské potvory“? Teď je budou muset dokonce připravit a nabídnout soupeřům! Jednou otevřeně, podruhé v těstíčku a potřetí třeba utajeně. Jak se s tím čtyři chlapi a jedna dáma popasují? A změní někdo na krevety názor? Kdo jako první prozradí, co soupeře čeká? Uvidíte v dalším premiérovém Prostřeno! v obvyklém čase na Primě.

Pondělí: masérka Petra

Petra je ráda, že je obklopena muži, ale už uprostřed týdne by si možná s nějakou ženou s chutí od srdce popovídala. Krevety ji nezaskočí, má je ráda. Přidá je k předkrmu, pečeným paprikám se dvěma druhy sýrů. Budou pánům chutnat více ty červené s nivou, nebo zelené? Kuřecí vývar s kapáním je klasika a klasicky se povede. Hlavní chod se pyšní kachničkou a králičím stehýnkem. Upečou se spolu a doprovodí je zelí podle trochu netradičního rodinného receptu a stylový karlovarský knedlík. Po baště soupeře čeká relaxační zábava, prostě sen!

Úterý: alternativní sanitář Michal

Svobodný Michal, který si na nic nehraje, je trochu UFO. V bytě své sestry v Březové uvaří jídla, která mu chutnají. Je opravdu vděčný jedlík a musí zvládnout rafinovaný tajný úkol: Nikdo by neměl poznat, v jakém jídle jsou krevety a zda tam vůbec jsou. Podaří se Míšovi hosty oklamat? Nadchne jako kuchař? Salátek tralala s tuňákem vzbudí rozpaky a podle kritické Petry je špenátová polévka jako pro malé děti...

Středa: stavař Jaroslav

Jarda si hodně věří. Upřímně řečeno, nikdo neví proč. Soupeři ho už předem za kuchaře příliš nepovažují. Česnek v jeho jídle zastoupí většinu koření. Asi ho má rád. Je i v pomazánce zapečené bagetky s neesteticky naservírovaným salátem. Hovězí vývar s játrovými knedlíčky je ovšem povedený, Jarda asi dával pozor, když ho maminka vařila. „Polívkový Michal“ si rád přidá, a přestože mu včera Jarda jídlo haněl, nešetří chválou ani na hlavní chod.

Čtvrtek: osminásobný otec Luboš

Invalidní důchodce a zasloužilý otec se spolehne na tradiční, jen lehce inovované romské menu. Jako otec pěti vlastních a tří osvojených dětí má vaření „v paži“. Jak si poradí s čerstvými krevetami, které by nevzal do úst? Tradiční zelné závitky – holubky – se povedou a dobře vypadají. Luboš se pustí do výroby hned několika těst.

Pátek: sofistikovaný provozní Lukáš

Téměř s profesionálním klidem přistoupí v pátek ke svému finálnímu modernímu menu exoticky vyhlížející hostitel Lukáš. Nezaskočí ho ani úkol týdne. Krevety pánskou společnost rozdělí. Luboš nezmění názor a nepotěší ho ani množství zeleniny na talíři. Zato z Jardy se za týden stane téměř milovník mořských plodů. Všichni se už těší na lákavé menu s hráškovým krémem, panenkou s restovanou zeleninou a mačkanými brambory s cibulkou, ale...

Co se bude dít celý týden? To uvidíte na Primě každý všední den od 18.00 v pořadu Prostřeno!

Chcete se podívat na profily účastníků, recepty, videa a diskuze? Vše najdete na webu Prostřena!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.