Prostřeno! je zpět. Tentokrát na Karlovarsku

První hostitelka karlovarského týdne si říkala, jaká by to byla jízda, kdyby přišli samí muži… A bude to jízda! Vdaná matka tří synů se mužů nebojí a nervozita ji neohromí, i když je úkol týdne trošku zlomyslný. Také Lukáš by si přál samé muže. Zato romantik Luboš vychází lépe se ženami.

Kolik soutěžících už v pořadu rezolutně prohlásilo, že by nikdy nevzali do úst „mořské potvory“? Teď je budou muset dokonce připravit a nabídnout soupeřům! Jednou otevřeně, podruhé v těstíčku a potřetí třeba utajeně. Jak se s tím čtyři chlapi a jedna dáma popasují? A změní někdo na krevety názor? Kdo jako první prozradí, co soupeře čeká? Uvidíte v dalším premiérovém Prostřeno! v obvyklém čase na Primě.

Pondělí: masérka Petra

Petra je ráda, že je obklopena muži, ale už uprostřed týdne by si možná s nějakou ženou s chutí od srdce popovídala. Krevety ji nezaskočí, má je ráda. Přidá je k předkrmu, pečeným paprikám se dvěma druhy sýrů. Budou pánům chutnat více ty červené s nivou, nebo zelené? Kuřecí vývar s kapáním je klasika a klasicky se povede. Hlavní chod se pyšní kachničkou a králičím stehýnkem. Upečou se spolu a doprovodí je zelí podle trochu netradičního rodinného receptu a stylový karlovarský knedlík. Po baště soupeře čeká relaxační zábava, prostě sen!

Úterý: alternativní sanitář Michal

Svobodný Michal, který si na nic nehraje, je trochu UFO. V bytě své sestry v Březové uvaří jídla, která mu chutnají. Je opravdu vděčný jedlík a musí zvládnout rafinovaný tajný úkol: Nikdo by neměl poznat, v jakém jídle jsou krevety a zda tam vůbec jsou. Podaří se Míšovi hosty oklamat? Nadchne jako kuchař? Salátek tralala s tuňákem vzbudí rozpaky a podle kritické Petry je špenátová polévka jako pro malé děti...

Středa: stavař Jaroslav

Jarda si hodně věří. Upřímně řečeno, nikdo neví proč. Soupeři ho už předem za kuchaře příliš nepovažují. Česnek v jeho jídle zastoupí většinu koření. Asi ho má rád. Je i v pomazánce zapečené bagetky s neesteticky naservírovaným salátem. Hovězí vývar s játrovými knedlíčky je ovšem povedený, Jarda asi dával pozor, když ho maminka vařila. „Polívkový Michal“ si rád přidá, a přestože mu včera Jarda jídlo haněl, nešetří chválou ani na hlavní chod.

Čtvrtek: osminásobný otec Luboš

Invalidní důchodce a zasloužilý otec se spolehne na tradiční, jen lehce inovované romské menu. Jako otec pěti vlastních a tří osvojených dětí má vaření „v paži“. Jak si poradí s čerstvými krevetami, které by nevzal do úst? Tradiční zelné závitky – holubky – se povedou a dobře vypadají. Luboš se pustí do výroby hned několika těst.

Pátek: sofistikovaný provozní Lukáš

Téměř s profesionálním klidem přistoupí v pátek ke svému finálnímu modernímu menu exoticky vyhlížející hostitel Lukáš. Nezaskočí ho ani úkol týdne. Krevety pánskou společnost rozdělí. Luboš nezmění názor a nepotěší ho ani množství zeleniny na talíři. Zato z Jardy se za týden stane téměř milovník mořských plodů. Všichni se už těší na lákavé menu s hráškovým krémem, panenkou s restovanou zeleninou a mačkanými brambory s cibulkou, ale...

Co se bude dít celý týden? To uvidíte na Primě každý všední den od 18.00 v pořadu Prostřeno!

Chcete se podívat na profily účastníků, recepty, videa a diskuze? Vše najdete na webu Prostřena!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.