Půlnoční striptýz přihraje Poldovi další mrtvolu a nám u obrazovek další hlášky

Další díl z krimisérie Polda II uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě. V nočním klubu Tropical se skácí k zemi mladá a žádaná striptérka. Poslední, kdo s ní mluvil, je její starší kolegyně, se kterou se den předtím pohádala kvůli zkaženému výstupu.

Polda Michal Bříza, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A jak se ukazuje, tohle alfa samce jeho mladý a moderní parťák Andrej prostě už novým kouskům nenaučí. Proto se i s dalším případem těšte na další Břízovy cynické hlášky.

„Kdyby Bůh nechtěl, aby se ženský svlíkaly, tak by je stvořil už oblečený,“ pronese například na místě činu Michal Bříza.

Striptérky pracují na 100 %, policisté na 158

Břízův dialog z výslechu svědkyně v nočním klubu se také už od doby premiéry seriálu zařadil k populárním:

Lehce dotčená striptérka: „Teda nevím, jak je to u vás v práci, ale my tady musíme dávat 100 procent.“ Na to jí Michal Bříza s kamennou tváří odvětí: „Vidíte, my 158.“

O co přesně půjde v sobotním případu Poldy se podívejte v televizní upoutávce:

Věk, nový nepřítel Poldy?

Michal se mezitím, co ho zaměstnává vyšetřování vraždy krásné striptérky, potýká se svým věkem.

Jsou špatné výsledky z policejního školení pouhou ztrátou času, nebo už svému mladšímu kolegovi Andrejovi přestává stačit?

Koukněte se na scénu ze sobotního Poldy, jak do Michala šijou kolegové. Zvlášť sledujte Michalův pohled, když Andrej přijde do kanceláře právě ve chvíli, kdy si začal vychutnávat svojí klobásku.

Sledujte další díl krimisérie Polda II v úterý ve 21.50 na Primě

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, L. Vlasáková, E. Maximová, D. Choděrová, J. Jaitnerová, P. Pěknic, V. Hlaváčková, M. Havelka, J. Suchý, P. Batěk, J. Sedláčková, A. Schmidtmajerová.

Režie J. Fuit (2017)

Další díl z krimisérie Polda II uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.