Říkají mu Čichač. Na Vůně zločinu má nos!

Zvláštní polda, kterému nikdo neřekne jinak než Čichač, je hrdým majitelem výjimečně přesného smyslu pro čich. Jak se jeho nos uplatní při pátráních po zločincích, můžete sledovat ve zdařilém detektivním seriálu Vůně zločinu již od úterý 26. června ve 21.35 na Primě.

Díky své přednosti si Čichač (Kirill Kyaro) všimne všeho, co se podezřelí zoufale snaží zatajit. Najde i jehlu v kupce sena nebo třeba teroristu v letadle.

Čichač je pomocníkem ruské tajné služby. V prvním díle seriálu Vůně zločinu vyšetřuje smrt prezidenta stavební firmy, kterého někdo otrávil. Pachatel uniká, ale zanechává za sebou pachové stopy, které skrývají mnohé indicie k jeho dopadení.

Hned v prvních minutách 1. dílu hlavní hrdina ukáže, co je v něm. Jen co usedne v letadle, míjí jeho sedadlo muž s ovázanou rukou v dlaze. Čichačův citlivý nos a dokonalá obrazotvornost hned zaznamenají, že se pod gázou skrývá trhavina s rozbuškou. Kapitánovi letadla pak Čichač neváhá kromě hrozby teroristického útoku oznámit, že měl před pár hodinami intimní styk s letuškou, která stojí vedle, a to dvakrát...

Podívejte se na předpremiérovou ukázku z úterního dílu:

Nikdy nepochybujte o Čichačových schopnostech! Tenhle zvláštní policejní vyšetřovatel je možná šikovnější, než byl samotný legendární Sherlock Holmes. Ale jeho dar se zároveň stává prokletím.

Jedinou slabostí Čichače je zdrcující alergie na kočky.

Podívejte se na upoutávku na úterní premiérový díl na Primě:

Víte o seriálu Vůně zločinu, že

  • Ukrajinský krimiseriál Čichač měl premiéru v roce 2013.
  • Postupně vznikly tři řady a celkem 24 epizod.
  • Každá řada má 8 dílů.
  • Seriál se vysílal v už 60 zemích po celém světě a objevil se v nabídce proslulých streamových služeb Amazon a Netflix.

O "vůních" zločinu v reálném světě si přečtěte ve článku níže:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.