Show Jana Krause: Mareš, horoskopy a balzamování

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte dnes od 22.20 na Prima family. Žije životem západní hvězdy, žije ho v Česku a naplno. Jak dlouho jde taková práce dělat dobře? Zajímavé jistě bude, co dostane z Leoše Mareše Jan Kraus...

Snad jen pár lidí v Berouně si vzpomene na kluka, který na tamním zimáku ukazoval bruslařům, kudy na toalety. Pan moderátor dal o sobě vědět zhruba před dvanácti lety, když vydal CD Tři slova, na kterém se prezentoval jako „textař“ i „zpěvák“ recitátor. Zároveň se představil jako Pán Kožichů.Slavným se Leoš Mareš stal také svými nákupy – miluje drahá auta, která nikdo nepřehlédne a k nimž se v minulosti nechoval zrovna pečovatelsky.Dalším hostem Show Jana Krase bude Michaela Kudláčková. I kdyby nemluvily, na dětské hvězdy se každý rád přinejmenším podívá. Jak dnes vypadá a čemu se věnuje ta všem známá drobná plavovláska? Jedna z nejobsazovanějších dětských hvězd, matka čtyř holek, servírka, noční taxikářka, textařka, spisovatelka, ale i čarodějnice. To je právě Michaela Kudláčková, kterou si určitě každý vybaví jako malou protivnou Barču ze seriálu My všichni školou povinní. Dále zazářila ve filmech Veronika, prostě Nika (1980), v historickém snímku režiséra Ludvíka Ráži Poslední propadne peklu (1982) a ve Skleněném domě (1983) režiséra Víta Olmera. Pak ale její herecká hvězda zapadla. Začínala ve dvanácti a ač velmi talentovaná, k přijetí na konzervatoř to později zřejmě nestačilo. „Osud vás vždycky dokope tam, kam chce. A pokud se tomu budete bránit, tak tam budete stejně, jen u toho budete mít víc šrámů," okomentovala životní zvraty s klidem pro Blesk pro ženy v roce 2005. Právě „osudu“ se věnuje v současnosti. Vykládá karty, věští, zajímá se o mystické „vědy“. Nechá dnes večer nahlédnout do budoucnosti i Janu Krausovi? Poprvé se provdala za boxera, ve dvaceti se jí narodily první dvě dcery - Pavlínka a Michaela. Z druhého manželství se narodila dcera Alice. Ze čtvrtého vztahu vzešla čtvrtá dcera Johanka. Vztahy Michaele moc nevyšly, díky nim má ale čtyři krásně holky. „Opravdu se považuju za šťastného člověka. Základem je být vyrovnaný sám se sebou. Mít sám sebe rád, přijímat se taková, jaká jsem. Je mi jedno, jestli mi někdo řekne, že jsem divná, protože nedodržuju konvence a mám každé dítě s někým jiným," prohlásila pro Blesk pro ženy před osmi lety. Na Prima LOVE jste ji loni mohli vidět v dokumentárním seriálu neohroŽENY, letos se představila jako hostitelka ve VIP Prostřeno. Dnes večer si s Michaelou Kudláčkovou promluví Jan Kraus.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.