Show Jana Krause mezi Zemí a Marsem. Od křesťanství po meziplanetární nevěru

Zaměřili jsme se rovnou na třetího hosta show. Když Veronice Paláčkové bude štěstí přát, za deset let se vydá na svoji poslední cestu – ze Země na Mars – a už ji nikdy nepotkáme. Poznejte v předstihu ženu, která by teoreticky mohla být matkou prvních Marťanů a šířit DNA Pozemšťanů na rudé planetě.

Show Jana Krause přijali pozvání politik, zvěrolékař a křesťan Pavel Bělobrádek, herec Hynek Čermák a „Marťanka“ Veronika Paláčková.

Upřímně, z paní Paláčkové jsme byli překvapeni. Ne proto, že je rozhodnuta dobrovolně opustit Zemi s vědomím, že už nikdy nebude cesty zpět. Jsou i jedinci, kteří se dokážou smířit se smrtí. Každý jsme jiný, máme jiné sny a cíle. Překvapil nás vzhled možné první osadnice Marsu. Je to mladá pohledná žena, jak se říká u nás na Zemi – přesněji v Česku – krev a mléko. "Mám sice nadváhu, ale pracuji na jejím snížení a vypěstování zdravého životního stylu. To jsem uvedla i v přihlášce. Možná to pro ně byl důkaz, že jsem ochotna na sobě pracovat,“ řekla nám upřímná osmadvacetiletá programátorka z Brna.

I když netoužíte po stěhování na Mars, bojovat s nadváhou můžete také TADY

Co na nápad vycestovat na jinou planetu, manžel cestovatelky? Rodinní příslušníci zůstávají na Zemi!

Bleskový rozhovor s Veronikou, který jsme stihli udělat před natáčením Show Jana Krause, proběhl v oblaku příjemné vůně růžového Versaceho parfému, který zvolila na večer. Poslechněte si ho v úvodu.

Galerie: První Češka "vystřelená" na Mars DNES po boku dalších hostů SJK

A po 10 LETECH už na nové "hroudě"

Více o plánované první cestě lidí na Mars bez návratu na Zemi i o samotné planetě, si přečtěte v dalším článku z webu Prima ZOOM. Prvním kolonistům není rozhodně co závidět.

A co vy, letěli byste, nebo ne? Hlasujte v anketě dole.

(schneidy, zvuk: jakunda)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.