Show Jana Krause: nadaný Ondřej, dokumentarista na hraně a nahota na prodej

Jaká je nová deska Ondřeje Brzobohatého? Proč čtou lidi bulvár a komu volají filmaři, když nechce známá herečka točit nahou scénu?

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání hudebník a herec Ondřej Brzobohatý, režisér Vít Klusák a dublérka nahoty Naďa Vinecká.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 9. května ve 22.15 na Primě.

A my jsme před natáčením všechny tři hosty vyzpovídali...

Kdy byl Ondřej Brzobohatý u Jana Krause naposledy a co se od té doby změnilo? Podívejte se na krátké video:

Ve večerní Show Jana Krause se dozvíte třeba to, jak se cítí v porotě X Factoru, že si s přítelkyní občas vyká, a také, že jeho album vyšlo ve čtyřech barvách. Zazpívá a zahraje z něj také ukázku.

Režisér Vít Klusák v Show Jana Krause pohovoří o svém dokumentu Dělníci bulváru. Proč si toto téma vybral? Jaké téma by rád zpracoval pro Prima ZOOM? A věděli jste, že pro Primu natáčel pořad Ano, šéfe?

Třetím hostem bude dublérka nahoty Naďa Vinecká. Jakým herečkám ve filmu "propůjčila" své tělo? A svlékne se i na červené pohovce?

Podvejte se na fotogalerii z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.