Show Jana Krause ovládne Limonádový Joe a violistka, co umí tančit

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herec a zpěvák Karel Fiala, violistka Jitka Hosprová a ředitel Divadla Archa Ondřej Hrab.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 6. června ve 22:15 na Primě.

Herec a zpěvák Karel Fiala je známý především díky své dnes již legendární roli Limonádového Joe. Od první klapky stejnojmenné komedie, v níž Karel Fiala ztvárnil roli pistolníka, uplynulo letos neuvěřitelných 50 let.

Významné výročí čeká příští rok i Karla Fialu, který oslaví 90. narozeniny.

Podívejte se na naše video z natáčení. Jak se mu daří a s kým stále hraje tenis?

Druhým hostem bude Jitka Hosprová – historicky první česká sólová violistka. První dáma violy je navíc atraktivní blondýna – na klasickou hudbu prý až dost, jak s nadsázkou sama říká.

Nedávno také zaujala v taneční soutěži. Tanečního partnera prý nadchla především svou fyzičkou: „Hra na poměrně těžkou violu totiž fyzičku vyžaduje,“ vysvětluje Jitka Hosprová, která není, a ani nemůže být, žádná holka z cukru.

„I s horečkou devětatřicet se dá hrát. Člověk se nadopuje, je sice jako v kómatu, ale nějak to dá. Shodli jsme se s Václavem Hudečkem, že dokud je člověk schopen stát, může i hrát.“

Jako třetí usedne na červenou sedačku v Show Jana Krause Ondřej Hrab – ředitel Divadla Archa, které slaví 20. výročí. „Kdybychom nebyli idealisté, nepřežili bychom,“ říká.

Od chvíle, co se pražské Divadlo Archa před jedenácti lety stalo obecně prospěšnou společností, před sebou tlačí deficit. „Cítíme ale zodpovědnost vůči publiku, a tak těmi bouřemi plujeme dál.“ Ondřej Hrab vede Archu od června 1994.

Dívejte se na Show Jana Krause již tento pátek ve 22:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.