Sladkých devadesát. S Lubou Skořepovou i o dobách, kdy nebyly žvýkačky

Co je skutečně sympatického na Lubě Skořepové? Je až nezvykle upřímná, ne však nezdvořilá. Když jí něco takříkajíc nesedí, prohodí jen: „Já už jsem stará, nevidím ani neslyším.“ Ve skutečnosti je stále velmi bystrou, vtipnou a vitální dámou. Uvidíte večer u Krause.

Do divadla sice uznávaná herečka přišla s hůlkou, cestou k pódiu ji ale spíše jen nesla v ruce, než aby se o ni opírala. Že by ji měla jako osobní zbraň?

Sledujte večer ve 21:35 na Primě Show Jana Krause. Vedle Luby Skořepové usednou na gauč judista Lukáš Krpálek a gynekolog a porodník Richard Vanko.

S ohledem na kompoziční nároky natáčení a z úcty k této herecké osobnosti, proběhl náš rozhovor na pohled možná v trochu komické poloze. Tedy tak, že Luba Skořepová seděla v pohovce a já jsem klečela s mikrofonem u jejích nohou. Přece nenecháme skutečnou hvězdu postávat někde v zákulisí.

„Mně nevadí už vůbec nic. Tedy kromě vlády,“ odvětila mi jen spontánně herečka na dotaz, jestli jí nevadí, že si v tento moment nemohu sednout vedle ní.

Za svůj život prožila vlád a nejrůznějších zvratů až příliš mnoho, včetně celé druhé světové války, partnerských rozluk, problémů s otěhotněním atd. Může ji ještě vůbec někdo vyvést z míry? Prohodily jsme i pár slov o dnešních nešvarech a o dobách, kdy se ještě neprodávaly žvýkačky, o zamilovanosti a kráse mužů, pravdě i lásce.

Odpověď najdete na videu

Nakonec přišla řeč na loutky. Víte, že Luba Skořepová otestovala, kdo se dokáže lépe vyjádřit – jestli herec, nebo loutka?

Více o ojedinělém experimentu na videu

Dívejte se. Komplet hosté večerního Show Jana Krause v galerii DOLE

Autor: Zuzana SchneidewindKamera: Jan Kundera

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.