Seriály a filmy

25. dubna 2018 15:05

Solootions působí na trhu již pátým rokem

Když jsme v roce 2016 v rámci skupiny Prima zakládali nový brand Solootions, měli jsme jasnou vizi, čím chceme být na trhu jedineční. Chtěli jsme klientům nabízet komplexní komunikační řešení, která vybočují svým pojetím i realizací. Díky bohatým zkušenostem ze silné mediální skupiny se výborně orientujeme na celém mediálním trhu. Dokážeme také navrhovat kreativní řešení a využívat úzké vazby na média vlastněná skupinou Prima, jimiž dokážeme zasáhnout 10

Pod hlavičkou Solootions jsme postupně rozvinuli segment tištěných médií a rozjeli sérii eventů, které navazují na úspěšné značky skupiny Prima. Za zmínku například stojí největší letní rodinný festival Prima FEST, unikátní veletrh tzv. čisté mobility e-Salon či již tradiční akce jako You Fest, LOVE Day či MAX kino. Kromě monetizace stávajícího televizního a online obsahu chceme veřejnosti přinášet zábavu a zprostředkovávat zážitky spojené se značkami. Příkladem může být spolupráce se společností Škoda. V rámci uvedení jejich nového modelu Škoda Kodiaq jsme přejmenovali náš kanál Prima COOL na COOLIAQ, který označoval aktivaci spojení kanálu Prima COOL a prvního českého SUV. Tento projekt byl v letošním roce oceněn Zlatou peckou. Komunikační řešení napříč našimi médii a eventy poskytujeme také klientům Hasbro, Fujifilm, Dermacol, Blue Style nebo Viacom International Media Networks.

Naší filosofií je nabízet klientům takové komunikační řešení, které je nad rámec jejich původní představy.

Kontakt:

Věra Dudová

Externí konzultant Solootions SOLOOTIONS powered by FTV Prima, spol. s r.o. |

Vinohradská 3217/167

100 00 Praha 10 Czech Republic

Vera.Dudova@solootions.cz

Kontakt

Zuzana Kubátová,

Marketing & PR Coordinator

tel: +420 266 700 234

e-mail: zuzana.kubatova@solootions.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.