Tady najdete všechny disciplíny 2. dílu Pevnost Boyard. Hlasujte, která byla nejtěžší!

Druhý díl Pevnosti Boyard jste mohli vidět tuto sobotu. Kdo se vám líbil nejvíce? A jakou disciplínu vnímáte jako nejtěžší? Hlasujte v článku.

Obsazení druhého týmu bylo hvězdné – Vendula Pizingerová, David Kraus, Miroslav Hrabě, Jakub Kohák a horolezec Radek Jaroš. Hvězdná byla i suma vybraných peněz z pokladnice Pevnosti Boyard.

I tak to bylo všechno tvrdě oddřené a naše hvězdy pořadu nedostaly rozhodně nic zadarmo. Naopak! Už během prvních minut jste na některých z nich mohli vidět silné zklamání ze svých proher, ale i obrovskou radost z výher u těžkých disciplín.

Od prvního dílu přibylo pár nových disciplín, které diváci neviděli, a můžeme vám slíbit, že třetí díl, který uvidíte další sobotu 17. září, bude opět plný nových disciplín. Nudit se rozhodně nestihnete!

VŠECHNY DÍLY MŮŽETE VIDĚT NA PRIM PLAY TADY

Jaká disciplína pro vás byla nejtěžší ve druhém dílu? HLASUJTE, my vám je v článku všechny jednotlivě připomneneme!

1) Box s Vendulou Pizingerovou

2) Kafemlýnek s Jakubem Kohákem a jeho banánem

3) Mučírna s Miroslavem Hrabětem

4) Houbičky s Radkem Jarošem

5) Budka s Vendulou Pizinegorovou a několika šváby v podprsence

6) Hasičárna s Davidem Krausem

7) Otec Fura a Miroslav Hrabě

8) Otec Fura a Jakub Kohák

9) Stupačky Radka Jaroše

10) Kolo s Jakubem Kohákem

11) Klaustrofobické potápění Miroslava Hraběte s malými plavkami

12) Velký únik Davida Krause

Další díl Pevnosti Boyard uvidíte v sobotu 17. září, vy můžete sledovat všechny díly online na Prima Play

Vendula Pizingerová tvrdě bojovala za Kapku naděje

Nadační fond Kapka naděje, zaměřený na pomoc nemocným dětem zvláště s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a pro děti, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně, pomáhá od roku 2000 ve více než 40 nemocnicích po celé České republice. Jen za poslední rok podpořili celkem 16 nemocničních zařízení. Tradičně podporují také Kliniku dětské hematologie a onkologie 2. LF a FN Motol, která stále zůstává hlavní prioritou a kde Kapka naděje začínala v roce 2000 pomáhat. Od roku 2002 se pomoc rozrostla na dětská oddělení regionálních nemocnic po celé ČR. Nově lze na jejich webových stránkách prostřednictvím dárcovského portálu přispět na konkrétní přístroj do konkrétní nemocnice. Více na www.kapkanadeje.cz.

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.