Seriály a filmy

7. března 2013 11:20

Markéta Zídková

TOP STAR magazín posílil a zvítězil!

TOP STAR magazín obměnil tým reportérek a zjevně udělal dobře. Dívky si totiž vedou skvěle nejen s mikrofonem v ruce, ale i na sportovním poli. V bowlingovém turnaji pobily tým VIP zpráv.

K posilám TOP STARu nově patří finalistka Miss ČR 2005 Nikola Zvěřinová, vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková a Miss World 2012 Linda Bartošová. „Šlo nám o to, aby holky dobře vypadaly, ale zároveň se uměly pohybovat v mediálním světě. Zkoušeli jsme známé osobnosti i novináře a tyto nám z konkurzu vzešly jako vítězky,“ říká dramaturgyně pořadu Šárka Šedivá.

Eliška Bučková, která byla také mezi „zkoušenými“, nakonec neobstála. „Nechceme do týmu dívky, které na sebe příliš strhávají pozornost, což je případ Elišky, o které se hodně píše. Pro nás je celebritou ten, koho zpovídáme, nikoliv reportérka.“ Podobný konkurz dělal TOP STAR už před pár lety a rozšířil ho na dívky „z ulice“. Přihlásilo se jich dvě stě, ale vybrána nebyla žádná. „Přinést kauzu, umět ji zpracovat, umět mluvit a ještě dobře vypadat na obrazovce holt nejsou jednoduchá kritéria.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.