Uličkou hanby projdeme beze studu, s úsměvem na tváři

Pokud nehledáte ultra intelektuální zábavu, ale spíše pohodovou ptákovinku, u které budete moct vypnout mozek, setřást ze sebe strasti pracovního týdne a ještě se pobavit, určitě se dívejte ve pátek ve 21.40 na Primě.

Nevyšel ji pohovor na vysněnou práci a její kluk jí ten samý večer dal kopačky bez jediného slova vysvětlení. Co horšího už se může televizní reportérce Meghan Miles stát?

Roztrpčená Meghan se rozhodne dát na radu svých přátelů a celou noc propařit. Ráno se probudí v cizím bytě bez auta, občanky a peněz. Vzbudí ji telefonát od jejího agenta, který ji informuje, že televizní stanice, u které se předchozí den ucházela o místo hlasatelky hlavní zpravodajské relace, na pozici přece jen zvažuje její osobu. Meghan má jen pár hodin na to, aby se dostavila na pohovor svého života. Leč bohužel, když ve spěchu opustí byt své noční známosti, zapomene si tam telefon. Ocitá se tak v pochybné části města bez prostředků, dokladů i jediného spojení se „svým“ světem. Jak jen tohle může dopadnout?

Čtyřicetiletá Elizabeth Banks a její žluté šatečky, ve kterých jí to neskutečně sekne a proběhá v nich skoro celý film, vás určitě nudit nebude. Nečekejte žádný nosný příběh, spíše takové walk-movie, ve kterém Elizabeth stále někam pospíchá a někoho potkává – ať už drogového dealera, dosti nesourodé duo policistů, sarkastického pilota vrtulníku a další a další. Dostává se do množství nezáviděníhodných situací – více či méně předvídatelných – a zvládá je s komediálním talentem sobě vlastním. Kdo by s ní alespoň na chvíli nesoucítil?

Je to blbinka, ale zábavná. Drží si tempo a množství vedlejších postav je příjemným zpestřením. Konec je tradičně ve stylu „made in USA,“ ale nevadí. Člověk to tak nějak od začátku očekává.

I mistr tesař se utne...

  • Všimněte si listů a větvičky v Meghaniných vlasech poté, co ukradne jízdní kolo. Záběr od záběru mění pozici.
  • To samé skrvna na jejích žlutých šatech. Po té, co Meghan opustí odtahové parkoviště, špína na šatech ve výšce pasu mizí a zase se objevuje.
  • V jedné chvíli, když Meghan mluví po telefonu se svojí mámou, můžete si všimout, že displey telefonu není aktivní – že na něm žádný hovor neprobíhá.

Dívejte se na Primě ve 21.40.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.