Seriály a filmy

13. října 2015 15:00

vojackv

Úplně první Lip Sync Battle Ben Cristovao x Leoš Mareš ! Nevíte o co jde? Tak sledujte!

Už dnes večer se můžete těšit na úplně první Lip Sync Battle v podání Show Leoše Mareše jeho soupeřem bude Ben Cristovao! Kdo podle vás zvítězí? Malá ochutnávka přímo tady!

Dnešními hosty v Show Leoše Mareš budou Ben Cristovao a Richar Tesařík! Dnes se nazapomeňte dívat těsně před půlnocí na Primu, protože uvidíte historicky první Lip Sync Battle v České republice. Lip Sync Battle je oblíbená soutěž, jejímž úkolem je co nejoriginálněji a co nejlépe předvést originál písně, kterou si určí sami účinkující. Jde o playback písně a co nejlepší synchronizaci rtů (Lip Sync). Kdo vyhraje? Sledujte dnes večer battle mezi Leošem Marešem a Benem Cristovao. Druhým hostem v dnešní late night show bude Richar Tesařík člen skupiny Yo Yo Band a jeho hlavní textařská duše. Díky němu vznikly takové hity jako Kladno, Rybitví, Jó já jsem srab, Jedem do Afriky ..atd. Máte se na to těšit!

Rádi byste se podívali do zákulisí jediné late night show v České republice? Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to? Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo.

Natáčení probíhá v Divadle Royal : Vinohradská 48, Praha 2 mapa: https://goo.gl/maps/bnn1EWPb3X12

Show Leoše Mareše pak můžete sledovat od pondělí od čtvrtka těsně před půlnocí na Primě!

Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY

Lip Sync Battle Leoš Mareš x Ben Cristovao

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.