Večer u Krause: S medvídky nespím, říká prezident Medvídkova

V pátek večer bude hostem Show Jana Krause i nadšený sběratel a tvůrce malých medvídků. S Petrem Hančem jsme stihli probrat například anatomii plyšáků i noční pády z postele. Více o vášni, která většinu z nás opouští s nástupem dospělosti, si poslechněte na videu.

Do divadla přišel Petr Hanč ověšen igelitkami. V nich se tísnily desítky vycpaných chlupáčů různých velikostí i barev. Nešlo přehlédnout zelenkavého medvěda, jemuž se na tlapce houpala jmenovka Erin.

Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause sledujte v pátek od 22.10 na Primě. Hosty budou slovenská zpěvačka Jana Kirschner, ekonom Luděk Niedermayer a sběratel moderních medvídků Petr Hanč.

Rozhovor se sběratelem a tvůrcem současných medvídků si pusťte dole

Sbírku Petra Hanče tvoří hlavně nové kousky. Všichni jeho medvídci mají svá jména i přesně popsané vlastnosti uvedené v katalogovém listu. Každý medvěd vlastní průkaz Republiky Medvídkov, kterou sběratel sám založil před deseti lety.

Mezi aktivity pana Hanče patří na prvním místě pořádání výstav. Tam ukazuje život medvídků, chystajících se k spánku, povídajících si v rodinném kruhu, v restauraci, posilovně nebo na lyžích.

Půjčí v pátek večer David Kraus mikrofon Janě Kirschner?

Náš rozhovor se zpěvačkou najdete ZDE:

Autor: Zuzana SchneidewindKamera: Jindra Kodíček

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.