VIDEO: Letní identy televize Prima jsou tu. Užijte si hvězdy nového seriálu Jetelín!

Vždy se změnou ročního období a novinkami v televizním schématu přináší naše televize Prima také nové identy, které vás budou provázet televizním vysíláním a předělovat jednotlivé vysílací bloky.

Na co a na koho se můžete těšit v letních identech? Všechny krátké spoty jsou – jak jinak – než ve znamení největší "primácké" novinky, série zbrusu nových mikrokomedií Jetelín.

Hlavními hrdiny těchto mikrokomedií jsou čtyři kamarádi, kteří žijí společně v malé obci Jetelín nedaleko Prahy. Mišák je sice šíleně chytrý, ale zároveň neuvěřitelně líný povaleč. Bob je frajer, co vlastní hospodu. Ta ale moc neprosperuje a Bob se nebojí žádných metod, které jeho podnik udrží nad vodou. "Mamánek" Jindra je sice šikovný hudebník a umělec tělem i duší, ale není schopen přestřihnout pupeční šňůřu. A čtveřici uzavírá Róza, krásná zdravotní sestra, kterou všichni tři kamarádi už od dětství tak trochu milují...

V hlavních rolích se představí Jan Šťastný jako Mišák, Richard Genzer jako Bob, Jindru ztvárňuje Jiří Háňa a Rózu Jitka Ježková. A jsou to právě oni čtyři, kteří vás budou provázet nejen seriálem, ale i letními identy televize Prima.

Pojďte si je prohlédnout!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.