VIDEO ze zákulisí Krause. Rozhovor s Tomášem Řepkou

V Show Jana Krause jste v pátek mohli sledovat kromě herečky Petry Polnišové a špičkového vývojáře Davida Vávru fotbalistu Tomáše Řepku. Podívejte se na rozhovory ze zákulisí. Kde teď hraje Tomáš Řepka a proč vymyslel výraz "blikanec"?

Moderátor přivítal slavného fotbalistu Tomáše Řepku, známého i svou hrou srdcem, kdy občas „létaly jiskry“. Podívali se na jeho loučení s působením v anglickém Westhamu, probrali spolu, že zanedlouho vyjde jeho nová kniha Rebel. „Kniha je o tom, jak to chodí ve fotbale, jak jsem to měl v soukromí, co se děje v zákulisí českého fotbalu. Je tam třeba téma o korupci. Nemůžu prozradit teď více," řekl Řepka.

Podívejte se na rozhovor před natáčením:

Druhým hostem byla vynikající slovenská herečka a komička Petra Polnišová. „Já jsem studovala loutkařinu a dva roky jsem byla ve světě. Byla jsem tak drzá, že jsem šla na konkurz do italského divadla, kde se hrálo s loutkami i bez, bylo to takové alternativní divadlo. A pak jsem odešla do Francie, kde jsem chtěla studovat, ale spíše jsem si tam ulovila muže,“ rozesmála se Petra.

„Muž pracoval pro velké filmové festivaly a byl jedním z týmu, který ty filmy vybírá a selektuje. A nyní hodnotí scénáře a vybírá ty nejlepší. Setkává se s Monikou Belluci a já jsem doma na Slovensku s dětmi,“ vyprávěla s nadsázkou herečka, kterou můžete znát i ze slovenské Partičky.

Třetí host, androidní vývojář David Vávra, přinesl ukázat moderátorovi Google Glass. „My si tady ukážeme, co s Google Glass vidíte, co se s tím dá všechno dělat,“ upřesnil moderátor. „S Google Glass se dá fotit, natáčet… S brýlemi se připojím na tablet, a jestli si vás můžu vyfotit, řeknu: OK, Glass. Take a picture,“ předváděl techniku moderátorovi.

„Můžu si je půjčit?“ požádal moderátor a zadal vypůjčeným brýlím pokyn, ať ukážou směr domů. „To je ale ke mně domů,“ ohradil se host. „No, to mě právě zajímá!“ smál se moderátor, když brýle ukázaly adresu Davida Vávry. Posledním pokusem, jak otestovat Google Glass, bylo, když chtěl moderátor vyhledat pomocí brýlí heslo Jan Kraus. Na druhý pokus se objevil na obrazovce fotografický portrét Jana Krause.

Sdílejte článek
Štítky twerk

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.