Mámy sobě

8. března 2023 09:22

Michaela Švarcová

Jak zvládnout vztek u dítěte? Inspirujte se u Veroniky Arichtevy

Letos to bude 10 let, kdy si herečka Veronika Arichteva a režisér Biser Arichtev řekli ANO. I když má Veroničin manžel balkánské kořeny, ve vztahu je víc temperamentní herečka a zdá se, že stejnou povahu podědil i jejich syn.

Co se týká temperamentu, tak Veronika Arichteva vidí svou zmenšenou kopii právě ve dvouletém Lukovi. Moderátorce Andree Antony přiznala, že jeho první velký výbuch vzteku nezvládla. Od té doby se ale hodně poučila a snaží se zastávat respektující přístup.

Mámy sobě s Veronikou Arichtevou

„Neříkám, že zvládnu každou situaci, ale zvládám je už líp a zvládá je líp i Luka. Snažím se je řešit tak, že mám pro něj pochopení. Vzteká se z nějakého důvodu, něco se mu nelíbí, a to je naprosto v pořádku, že se mu něco nelíbí. Mě se nelíbí během dne spousta věcí, jenže Lukův mozek na rozdíl od mého není vyvinutý tak, aby zvládal tyto emoce. Řeknu mu, ano vidím, že se zlobíš, pak řeknu, proč si myslím, že se zlobí a čekám, co se bude dít. Většinou za mnou přišel, obejmul mě a je to dobrý,“ svěřila se Arichteva v pořadu Mámy sobě.

Moderátorce Andree Antony herečka přiznala, že na vztek dítěte a případný křik rodičů už nahlíží jinak. Co si uvědomila? A kde se nechává inspirovat, když neví kudy kam? To Veronika Arichteva prozradila v pořadu Mámy sobě. Tak se pohodlně posaďte a pusťte si celý díl, který je umístěny v horní části článku.

Hlavním partnerem pořadu je Česká mincovna

Česká mincovna z Jablon­ce nad Nisou je spolehlivým partnerem České národ­ní banky již od svého založení v roce 1993. Za tu dobu vyrazila na 3,5 miliardy min­cí. Pro ČNB vyrábí veškeré kovové oběživo, které Čechům cinká v kapsách, tj. 1, 2, 5, 10, 20 a 50Kč mince, ale také všechny zla­té a stříbrné pamětní mince s nominální­mi hodnotami 200, 500, 5 000 a 10 000 Kč.

Vedle výroby pro potřebu státu Česká mincovna každoročně připravuje vlastní emisní plán, který obsahuje stovky titulů. Snoubí se v nich špičkové umělecké a řeme­slné zpracování, přísně omezený emisní náklad a přednosti drahých kovů. Investiční mince nabízejí uchování a zhodno­cení finančních prostředků.

Český lev 2023🪙 Znáte příběh o tom, jak se vlastně exotický lev stal symbolem české země? A která z verzí vám přijde...

Posted by Česká mincovna on Wednesday, March 15, 2023

Dárkové mince a medaile jsou pak určené k různým příležitostem jako např. novorozeným miminkům, novomanželům či absolventům škol a je možné na ně vyrýt osobní věnování. Zlato a stříbro jsou symboly luxusu již tisíce let, po které lidem propůjčovaly moc, umožňovaly budovat i bořit říše, budit zájem krásných žen a jít za svými sny. Díky České mincovně už člověk nemusí být egypt­ským faraonem nebo karibským pirátem, aby se mohl těšit z lesku drahého kovu a výhod, které přináší.  Přesvědčte se sami na www.ceskamincovna.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.