Jak naladit kanály skupiny Prima?

Připomeňte si, jak naladit kompletní nabídku kanálů skupiny Prima rychle a jednoduše. Ať už máte pozemní vysílání, či sledujete program prostřednictvím operátora, níže naleznete podrobný postup, jak mít své oblíbené pořady vždy po ruce.

DETAILNÍ NÁVOD:

1. Pozemní (terestrické) vysílání

Všechny naše kanály si můžete v rámci pozemního vysílání v DVB-T i DVB-T2 naladit zdarma. Pokud máte novou televizi, která přijímá digitální vysílání, nebo máte u televize set-top box, vyzkoušejte automatické ladění programů v menu své televize.

a) Ladění automaticky:

Na ovladači stiskněte tlačítko MENU, případně SETTINGS, v nabídce NASTAVENÍ vyberte možnost označenou jako LADĚNÍ, případně TUNING. Potvrďte výběr stisknutím tlačítka ENTER nebo OK. Dále vyberte možnost automatického ladění a opět potvrďte stisknutím ENTER nebo OK. Na obrazovce se zobrazí postup ladění programu. Počkejte, dokud nedosáhne 100 %, a potvrďte výběrem možnosti HOTOVO a zmáčknutím tlačítka ENTER nebo OK.

V případě, že se vám zobrazí požadavek na vyplnění PIN, zmáčkněte 0000 nebo 1111.

Pokud si váš přijímač nový program nenaladil automaticky, můžete si ho naladit ručně.

B) Ladění manuálně:

Na ovladači stiskněte tlačítko MENU, v nabídce NASTAVENÍ vyberte možnost označenou jako LADĚNÍ, případně TUNING. Potvrďte výběr stisknutím tlačítka ENTER nebo OK. Dále vyberte možnost ručního ladění, může být označeno jako MANUAL TUNING, a opět potvrďte stisknutím ENTER nebo OK. Nastavte přijímaný kanál programu, například CH28, potvrďte tuto volbu stisknutím ENTER nebo OK. Číslo kanálu programu závisí na vysílači, z něhož přijímáte signál, jejich seznam najdete na našich webových stránkách www.iprima.cz.

Pokud máte pozemní vysílání, další možností je všechny kanály skupiny Prima sledovat bez ladění po stisknutí červeného tlačítka v platformě HbbTV.

Seznam vysílačů, kde je možné naladit kanály skupiny Prima

2. Mám nabídku kanálů od operátora

Pokud využíváte služeb operátorů, jako jsou například UPC, O2 TV, Telly či Kuki, a kanály skupiny Prima se vám nezobrazují v nabídce, kontaktujte pro pomoc s laděním přímo svého operátora.

Vodafone (UPC) – příjem prostřednictvím kabelové televize a televize přes internet

Skylink – příjem prostřednictvím satelitní televize

FreeSat – příjem prostřednictvím satelitní televize

T-Mobile TV – příjem prostřednictvím satelitní televize a televize přes internet

SledovaniTV – příjem prostřednictvím televize přes internet

Kuki – příjem prostřednictvím televize přes internet

Ostatní vybraní operátoři:

telly.cz

a1m.cz

fixpro.cz

gonet.cz

4net.tv

nej.cz

poda.cz

starnet.cz

apkt.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.