Blanka začíná v padesáti nový život

Blanka žije sama s čtrnáctiletým synem Adamem v bytě v Praze. Od rána do večera je v práci a nestíhá jakýkoli stravovací režim. Její život naprosto ovládají stres a chaos. Podaří se jí nastolit jistý řád a starat se také o sebe? Sledujte další díl seriálu Jste to, co jíte!

Blanka už pomalu zapomněla, že by měla kromě jiných pečovat i o sebe a zvolnit v práci. Nebo si ji alespoň uzpůsobit tak, aby jí nezabírala celý život. Trápí ji, že nemá na nic čas, je pořád unavená a má řadu zdravotních problémů. Při prvním rozhovoru s doktorkou Kateřinou a Petrem Havlíčkem tvrdí, že se její životní styl změnit nedá. Co k tomu dodají odborníci na zdravý režim?

Doktorka Kateřina má pocit, že si Blanka dokáže vymyslet tisíce výmluv a přesně odhadnout, co chce druhý slyšet. Může tedy věřit jejímu odhodlání ke změně? Lehkou nadváhu má dokonce i syn – právě ten přesvědčil maminku, aby se přihlásila do pořadu. I on se chce něco přiučit a možná zhubnout.

Blanka je navíc ve věku, kdy se ženy potýkají s přechodem. Jejich častá výmluva je, že tloustnou, ani neví jak. A že se s tím zkrátka nedá nic dělat. Jaký má na to názor Petr Havlíček? Dokáže Blanka všem ženám v přechodu, jak tomu je ve skutečnosti?

Blančinu složitou cestu za zdravějším životem sledujte již ve čtvrtek 14. června od 21.20 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.