Seriály a filmy

29. března 2017 09:00

Martina Čerňanská

Český Boyard a Jste to, co jíte? Ano! A to vše již 3. dubna

JTCJ - Český Boyard

Poslední premiérový díl české série Pevnosti Boyard uvidí diváci už tuto sobotu 1. dubna ve 20.15 na Primě. Její moderátor Libor Bouček ale do hry vstoupí ještě jednou. Tentokrát však nebylo třeba cestovat až do originální francouzské pevnosti, stačila podstatně kratší vzdálenost.

Variantu známé hry totiž Libor zažil v QuickGame,tak zvaném českém Boyardu v Praze. Stalo se tak v rámci natáčení pořadu Jste to, co jíte.

Při bojích o poklad pevnosti Boyard provázel Libor Bouček všechny české týmy, nemohl tak chybět ani při pokusu zdolat její českou variantu. Ta se nachází na Praze 15 a stala se místem, kde šlo rovněž o velkou výzvu. Společně s týmem oblíbeného pořadu Jste to, co jíte se totiž Libor stal svědkem zdolání jednoho osobního cíle. Mladá maminka tří dětí,hrdinka jednoho z dílů tohoto oblíbeného pořadu, Eva Havránková, se na tomto místě snažila se všemi úkoly popasovat už v minulosti, skončilo to ale fiaskem. Špatná kondice jí zabránila dokončit veškeré nástrahy.

Po měsících snažení, kdy pod dohledem odborníků shazovala nadbytečná kila a dostávala se do formy, se rozhodla tuto zkoušku podstoupit znovu. Deset úkolů v deseti komnatách vyžadovalo vynikající kondici i týmového ducha. Ten Evě rozhodně nechyběl, spolehnout se totiž mohla nejen na manžela, ale také na tým JTCJ, který se do splnění úkolů pustil s ní.

„Byl to fakt vynikající výkon. Jste obrovskou inspirací pro všechny diváky a tento pořad je unikátní i v tom, že ukazuje, že když člověk něco chce, tak to prostě dokáže. Klobouk dolů před vámi, Evo,“ nešetřil na její adresu chválou Libor Bouček.

Co všechno Eva Havránková za dohledu Libora Boučka v QuickGame absolvovala, uvidí diváci už v pondělí 3. dubna v dalším díle pořadu Jste to, co jíte.

Ještě předtím si ale mohou užít také poslední díl první ryze české série Pevnosti Boyards týmem ve složení Petr Vacek, Daniela Šinkorová, Filip Švarc, Veronika Farářová a Zdeněk Vencl. Kolik vybojují pro Konto Bariéry? Dozvíme se už v sobotu 1. dubna ve 20.15 na Primě.

Podívejte se, jak to všem zúčastněným šlo:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.