Exner odhaluje vraždy dvou sester a zjišťuje i pravdu o svém vztahu

Kapitán Exner vyšetřuje soukromě případ dvou nezvěstných starších sester. Během vyšetřování však dojde i k tomu, že se dozví i o tom, co dělá Gabriela, která není po jeho boku. Nový případ Kapitána Exnera uvidíte už na Primě v neděli ve 20.15!

Co uvidíte v devátém dílu Kapitána Exnera?

Když jednoho dne zmizí dvě staré ženy, nesnášenlivé sestry, všem v činžovním domě se uleví. To však ještě nikdo netuší, že jejich životy neskončily přirozenou smrtí...bohužel na to přijde sám Kapitán Exner, který se vydá ženy hledat do lesa.

Jak to všechno dopadlo? Podívejte se na tady na exkluzivní scénu:

SCÉNA Z LESA S EXNEREM

Exner však už během vyšetřování narazí na to, že sám byl tak trochu naivní, když předpokládal, že jeho krásná Gabriela toleruje jeho práci a zároveň ho věrně miluje. Jak se ukázalo, toleruje ji proto, že si sama zařídila život bez Exnera. Michal Exner ji však nikdy nic neslíbil, stejně jako ona jemu. Proto, když se Exner náhodou potká v bytě s charismatickým malířem a jeho přítelkyní Gabrielou, nemůže být ani překvapený.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU, KDY EXNER NACHYTÁ INFLAGRANTI GABRIELU

Kapitána Exnera uvidíte už na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.