Jaký je rozdíl mezi vraždou a zabitím? Exner vám to vysvětlí

Kapitán Exner (12) – Vražda x zabití

Podívejte se na scénu z nedělního a posledního dílu Kapitána Exnera, kde se kapitán pokusí uzavřít případ vraždy blázna. Vyšetřovatel vysvětluje lékaři a rodinnému známemu oběti, jaký je rozdíl mezi vraždou a zabitím.

Kapitán Exner dál vyšetřuje na malém městě vraždu místního blázna na popud jeho přítelkyně Gabriely. Její teta viděla podivného muže odcházejícího z vily její sousedky. Následně se našel mrtvý mladý muž ve svém pokoji. Byla to vražda, nebo nešťastná náhoda, jak o tom mluví místní lékaři? A jaký by mohl mít vrah motiv?

Jak Exner zjišťuje během prvotního vyšetřování, motivů by měl každý v celém městě hned několik. Oběť nebyla příliš oblíbená, navíc v rodině oběti se objevují dost podivné vztahy a problémy s dědictvím. Mohlo by dědictví být motivem vraždy? Na to se ptá Kapitán Exner v posledním dílu.

Jedno je jisté, nešťastná náhoda to podle vyšetřovatele rozhodně nebyla.

Podívejte se na ukázku z Kapitána Exnera, kterého uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.