Podívejte se na první ukázky z nového seriálu Kapitán Exner

Kapitan Exner - premiéra sobota

Dva premiérové díly Kapitána Exnera uvidíte už tuto sobotu 26.8. a neděli 27.8. ve 20.15 na Primě. Podívejte se už teď na exkluzivní scénu z prvního dílu nového seriálu. Jak pracuje Exner se svými kolegy?

Kapitán Exner by se neobešel bez svých dvou kolegů, kteří se jmenují dost příznačně. Beránek a Vlček.

Exner jako velký elegán, kterého neuvidíte nikdy bez obleku, nepatří mezi představitele drsné kriminalistické školy. Jeho síla je ve schopnosti precizně shromáždit důkazy, pochopit způsob myšlení pachatele a díky přesně cíleným výslechům ho také usvědčit. A v tom mu dokonale asistují poručíci Beránek a Vlček.

Jan Vondráček, který bravurně ztvárnil policistu Vlčka, doplňuje: „Máme to rozdělené, David je lidovější a já to beru přes encyklopedie a příbalové letáky. Vlček je přímo jejich milovník, a co může, to prostuduje.“

Hlavním svědkem jezevčík?

Ve scéně z prvního dílu uvidíte vyšetřování Exnera a jeho kolegů v praxi. Zatímco Vlček oslňuje vědeckými fakty u nalezeného kabátu, lidový Beránek si z něj dělá legraci. Vypadá to, že svědkem vraždy muže byl jezevčík. Podívejte se na exkluzivní scénu z prvního dílu.

JAK SE SEZNÁMIL KAPITÁN EXNER SE SVOU OSUDOVOU ŽENOU? PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ SCÉNU.

Zažijte víkend se slavným Kapitánem Exnerem už v sobotu 26.8. a 27.8. první premiérové díly!

Seznamte se se čtyřmi důležitými postavami seriálu Kapitán Exner. Více se dozvíte na iPrimě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.