Tohle vás pobaví! Beránek se stává obětí výkladu vraždy!

Kapitán Exner (3) - Vlček a Beránek vysvětlují, jak vrah jednal

Kolegové Vlček a Beránek patří k neodmyslitelným kolegům kapitána Exnera. Podívejte se na vtipný výklad vraždy pro Exnera, exkluzivní scénu z nedělního dílu uvidíte už teď!

I Beránek se se svou vyřídilkou někdy dokáže nechat nalákat na něco, s čím rozhodně nepočítal. Když vysvětluje fakta a důkazy kolegovi Exnerovi, ještě netuší, že přijde řeč na to, jak slavný herec Boris Materna vlastně přesně zemřel.

A jelikož se jedná o známý chvat, jenž ukončil herci život (parašutisti ho používali během války), musí to Vlček samozřejmě ukázat na Beránkovi. Exner jen pobaveně sleduje, jak se Beránek dusí a nabírá barvu přezrálých rajčat.

Podívejte se na exkluzivní scénu už teď. Na Primě uvidíte nový kriminální případ Kapitána Exnera už v neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.