Celebrity

3. února 2021 14:00

beccy@seznam.cz

Slavní vrstevníci. Tipli byste si, že tyto hvězdy jsou stejně staré?

Říká se, že čas je jediná spravedlnost na světě. A stárnutí se nevyhýbá ani slavným tvářím. Zkusili jsme porovnat stejně staré celebrity. Tipli byste si, že zrovna tyto hvězdy se narodily ve stejném roce? Někomu pomáhá příroda, jinému plastické operace. Schválně, zkuste sami porovnat následujíc dvojice.

Čtyřiapadesátiletá herečka Salma Hayek má pro ženy, které podstoupí plastiku pochopení. Sama si nechala zvětšit poprsí o jednu velikost. V obličeji však zásahy plastických chirurgů a různá vylepšení odmítá. Podle ní to ženě půvab nezaručí. A i vrásčitá tvář přece může být krásná. Stejný názor na plastiky má i stejně stará zpěvačka Lucie Bílá. Padesát čtyři je totiž i naší zlaté slavici Lucii Bílé. Obličej je prý mapa jejího života.

Jennifer Lopez plastiky popírá, Renée Zellweger se za ně nestydí

O sexy zpěvačce Jennifer Lopez se zrovna nedávno spekulovalo, že má v obličeji napíchaný botox. Ona sama to ale striktně odmítá a kritikům poslala video, kde svůj vyhlazený obličej ukázala naprosto bez make-upu a s jasnými mimickými projevy, aby bylo vidět, že botox nepodstoupila. Obecně se totiž ví, že po něm člověk mimiku ztrácí.Podle Jennifer krása nemá datum spotřeby a lidé mohou být hezcí v každém věku. Někdy ovšem s pomocí různých kosmetických produktů. Jennifer má dokonce svou vlastní řadu a upozornila, že právě jim vděčí za svou svěží pleť. Dopustit nedá ani na olivový olej.

Stejně jako Jenifer Lopez je jednapadesát let i herečce Renée Zellweger. Ta kvůli svým rolím musela projít mnoha proměnami, hlavně co se postavy týče. V roce 2014 se pak ukázala ve společnosti a její fanoušci nevěřili vlastním očím. Renée prošla rukama plastického chirurga a podle veřejnosti je k nepoznání.

Hrdinovi filmu Sám doma se vepsaly do tváře i drogy

Srovnání se nevyhnou ani muži. Každopádně je těžké soupeřit s někým, koho si celý svět bude navždy pamatovat jako malého kluka z filmů „Sám doma“. Macaulay Culkinovi je neuvěřitelných čtyřicet let. Díky svému mladistvému kukuči bude ale vypadat jako hošík i v padesáti. A kdo ví, jak by vypadal, kdyby do jeho života nezasáhly drogy a alkohol. Sám přiznal, že ho sláva v teenergerském věku dohnala a on vyzkoušel snad všechny drogy, které existují.

K jeho obličeji jsme připojili hvězdu Chrise Pinea, kterého znáte z filmu „Star Trek“ nebo „Wonder Woman“. Že je to velký fešák rozhodně nepopíráme, ale přece jen oproti uličnickému Culkinovi je to čtyřicátník i na pohled.

Další stejně staré hvězdy najdete v úvodní galerii.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.