Karolína, domácí kuchařka představí praktické bleskovky

Jak uvařit pro rodinu chutně a kvalitně, když nemáte čas? Nahlédněte do kuchyně Karolíny Kamberské a uvidíte. Se ctí zasytí rodinu i v případech, kdy opravdu nestíhá.

Lifestylová novinářka, básnířka, hudebnice a … také matka tří dětí. Odrostlejším, Davidovi a Sáře je 17 a 18 let, nejmladšímu Matoušovi jsou teprve čtyři.

Vše o pořadu Karolína, domácí kuchařka najdete TADY

„To se prostě v životě stává, že se nakupí povinnosti a jsem ráda, když stihnu školku minutu před zavřením. Každá zaměstnaná žena někdy nestíhá, práci si bere domů a ještě musí uvařit večeři,“ uvádí Karolína Kamberská 4. díl svého pořadu.

Karolína má pro takovéto hektické okamžiky připraveno hned několik osvědčených jídel, o kterých ví dvě základní věci - že rodině chutnají a že jí nezaberou mnoho času.

Naučte se je od ní v sobotu v 18.10 na Primě. Sledujte pořad Karolína, domácí kuchařka.

To jsou bleskovky od Karolíny.

Více o Karolíně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.