Křtiny v kuchyni: Karolína, domácí kuchařka má knihu

Od září Karolína Kamberská, gastronomická novinářka, písničkářka, básnířka a matka tří dětí, pravidelně vaří pro diváky TV Prima. Pro ni typickým bezprostředním stylem nás provází svým pořadem Karolína, domácí kuchařka a ukazuje, jak vařit jednoduše pro celou rodinu i za každé situace.

“Mou největší inspirací jsou kuchařky - často ty staré, které jsem vyštrachala někde v antikvariátu. Poklady v nich schované přetvářím tak, aby nám chutnaly i v 21. století…” říká Karolína Kamberská. A netají se faktem, že kuchařky ze své sbírky často čte před spaním místo románů. Její posedlost se postupně zúročila - Karolíniny recepty mají velmi dobré ohlasy nejen mezi čtenáři a diváky, ale i mezi gastronomickými odborníky.

Do televizní kuchyně Karolíny Kamberské můžete nahlédnout TADY

Proto je knižní vydání receptů logickým pokračováním. “Nikdy jsem nesnila o pořadu v televizi, pořád jsem trošku v šoku, že se to povedlo. O kuchařce jsem však snila často. A tak mám ze svého debutu ohromnou radost”, říká Karolína Kamberská k vydání své knihy. Ta obsahuje nejen recepty z televizního pořadu, ale i řadu dalších původních receptů. Je členěna do šesti kapitol, a tak zde najdete pohromadě například jídla inspirovaná kulinárním uměním první republiky (kapitola Po babičce), ale třeba i kapitolu rychlých a efektních jídel pro návštěvy (kapitola Živo v domě).

Pořad Karolína, domácí kuchařka sledujte každou sobotu v 18.10 na Primě!

"Je to poctivá novinářská kuchařka - a teď myslím knihu i Karolínu. Se stejnou láskou jako k jídlu přistupuje i ke svým divákům a čtenářům. Karolína vás během vaření nezradí a neopustí. Půjde s vámi krok za krokem, zjistí pro vás všechno, co potřebujete vědět a zařídí, abyste byli ve vaší kuchyni slavní a úspěšní. Její kuchařka není ani o ní, ani o její slávě. Je stejná jako Karolína: profesionální, pokorná a skvělá," prohlašuje Mirka Zlatníková, zakladatelka časopisu Marianne.

PŘIJĎTE na autogramiadu. Tady jsou termíny, kdy a kde můžete Karolínu Kamberskou vidět na vlastní oči:

http://www.knihydobrovsky.cz/kalendar-karolina-kamberska-predstavi-svou-kucharku-v-praze-na-pankraci-s.htmlhttp://www.knihydobrovsky.cz/kalendar-karolina-kamberska-predstavi-v-praze-svou-kucharku.htmlhttp://www.knihydobrovsky.cz/kalendar-karolina-kamberska-prijede-do-brna-s-novou-kucharku.html

Kniha má 208 stran, doporučená maloobchodní cena je 399Kč. Vydala NOW Productions.

Další tip na skvělý vánoční dárek

Už jste si všimli, že vyšel NOVÝ ČASOPIS Prima FRESH? Potěší každého milovníka dobrého jídla. Než vyzkoušíte některý z originálních receptů, kterých časopis přináší na sto stranách spousty, můžete se kochat nádhernými fotkami, nebo se inspirovat dárky k snědku. Prima Fresh stojí jen 49 korun.

Časopis Prima FRESH

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.