PŘEDSTAVENÍ Kdo je Karolína, domácí kuchařka?

Vy Karolínu poprvé uvidíte už tuto sobotu. My jsme ji před pár dny zastihli na natáčení – v kuchyni u sporáku, jak servíruje porci svíčkové. Do hrnce s voňavou omáčkou se jí při tom nořil objektiv kamery, druhá kamera ostřila na ruce a vedena pokyny režiséra, ladila šlehačku na citronu a komentář.

Ve zbytku kuchyně pak na celou akci dohlíželi producenti, nejrůznější asistenti včetně vizážistky. Na obrazovce komorně vyhlížející vaření znamená pro hlavní hrdinku zvládnout celkem velkou show.

Nový pořad Karolína, domácí kuchařka sledujte už tuto sobotu v 18.00 na Primě!

V duchu jsem si říkala, že s takto početným publikem bych jídlo nejspíš nenaaranžovala, natož abych jej uvařila jedlé. V tom mi došlo, že Karolína Kamberská je na široké publikum přece zvyklá. I když ne jako kuchařka.

Kdo je Karolína Kamberská

Znám ji, stejně jako vy si ji možná vybavíte, ale v úplně jiné roli. Karolína Kamberská před pár lety tvořila půlku sesterského dua Sestry Steinovy. Pak písničkářka vykročila na sólovou dráhu. Jen stručně doplním: nazpívala také titulní píseň amerického filmu Madison nebo v rámci mezinárodního projektu Mother Tongue „provařila“ lidovku Ej, lásko lásko. No a co dětství? To se odehrávalo v Děčíně, rovněž v kulinárně- hudebním duchu.

Karolína o Karolíně Kamberské. Pusťte si na videu.

Schválně, řekli byste do této televizní Karolíny s rozvernými kudrnami stojící za sporákem, maminky třech dětí, že ještě zkraje devadesátých let vystupovala s rockovou kapelou? :-)

Jak muzikantka Karolína k vařečce přišla

Karolína je běžná pracují matka se třemi „hladovými“ dětmi, jak se nám sama vtipně představila. Vařit tedy logicky musí. Má k tomu tu výhodu, že ji vaření a vše ze světa gastronomie baví, a to už od dětství.

Samotný pořad Karolína, domácí kuchařka je praktickým rádcem pro běžné domácí vaření. Všech třináct epizod se natáčí v přirozeném prostředí jednoduchého domku se zahradou. Karolíniny recepty jsou praktické, přijatelné pro široké publikum. Nečekejte žádné módní gastronomické výstřelky, ale sérii dobrot, připravených podle osvědčených rodinných receptů.

Autor: Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kundera

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.