VIDEO Ze zákulisí pořadu Karolína, domácí kuchařka

Karolína - Making of

Televize Prima uvede už tuto sobotu nový kulinární pořad Karolína, domácí kuchařka. Nahlédněte s námi do zákulisí natáčení ve videu v úvodu. Ve zhruba třicetiminutových dílech představí Karolína Kamberská zdravé, ale zároveň chutné recepty, které lze vytvořit rychle a z dostupných sezonních surovin.

Snahou Karolíny je vařit pro své blízké co nejlépe, zdravě, inspirativně a tak, aby jim vždy chutnalo. Vše o pořadu najdete TADY Zároveň je omezena reálnými situacemi běžného života – aktuálním nedostatkem peněz, různými požadavky členů rodiny, aktuální sezonou surovin, nedostatkem času, chutí udělat si malou oslavu, pozvat návštěvu, zajímavou inspirací, vzpomínkou apod.

Karolínu, domácí kuchařku, sledujte v sobotu v 18.00 na Primě

Karolína chce být na každou možnou situaci a příležitost připravena. Proto má svoji „domácí kuchařku“ – pokladnici receptů, která jí pomáhá každodenní požadavky a potřeby rodiny i nenadálé situace s přehledem řešit.

Více o pořadu s režisérem Pavlem Noskem.

A ještě zákulisí v obrazech.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.