Seriály a filmy

17. července 2023 15:00

Komerční sdělení

Kazma se svléknul a odstartoval předprodej lístků na premiéru filmu

Svůj celovečerní projekt ONEMANSHOW: The Movie se Kamil Bartošek, známý jako Kazma, rozhodl propagovat téměř nahý. Jeho nejnovější plakát k filmu připomíná legendární plakát ke snímku Miloše Formana, Lid vs Larry Flynt. Zatímco Woody Harrelson je v roli porno magnáta umístěn v ženském klíně, nahý Kazma si lehnul do dolarových bankovek, o které v Kazmově očekávaném filmu dost možná půjde.

Hra o čas

Kazma ve svém oficiálním traileru k filmu oznámil, že je to „hra o čas“. Na plakátech je také malými písmeny ukryta zpráva „Přijďte do kina, kdo dřív přijde, ten dřív hraje…,“ z čehož je patrné, že Kazmův nejnovější počin nebude jen dalším obyčejným filmem, ale bude se zřejmě jednat o hru. A kdo film v kinech uvidí dřív, bude mít značnou výhodu.

O co půjde?

Přestože ani měsíc před premiérou nikdo netuší, o čem film bude, zájem veřejnosti o lístky je už teď enormní. Ty však až dosud nebylo možné zakoupit a očekává se, že v den premiéry budou místa v kinech beznadějně vyprodaná. Kinaři se proto rozhodli spustit předprodej raději měsíc před premiérou, aby si diváci a fanoušci stihli zarezervovat svá místa včas.

Předprodej startuje 17. července

Lístky na ONEMANSHOW: The Movie tak bude možné od 17. července sehnat v předprodeji ve všech sítích Cinema City, CineStar a dalších multiplexech a kinech po celé České a Slovenské republice. Vypadá to, že „hra o čas“ právě začala!

Sdílejte článek
Štítky film plakát kino premiéra Kazma Kazmitch ONEMANSHOW: The Movie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.